Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Citromevés diétának?

Citromevés diétának?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire lehet hatásos ha minden nap citromot eszek,,persze maximum csak egyet egy nap. Régebben kipróbáltam,,fogytam is vele 2-3 kilót. A gyomorsavam pedig egyáltalán nem "zavarta",,tehát nem lett tőle bajom. Ti mit gondoltok? Valaki próbálta már? (légyszi értelmes válaszokat!!! )
2012. febr. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fogyókúráról még nem hallottam, és kissé csodálom is, hogy fogytál tőle. Ha neked nem ég tőle a gyomrod, akkor más bajod biztos nem lesz tőle, a citrom nagyon egészséges, jó dolog. De azt nem vágom, mitől segít a fogyásban. Mert ha mondjuk egy hízlalóbb étel HELYETT eszed, akkor világos, de ha tartod az addigi étrendedet, és pluszba jön a citrom, akkor az mitől fogyaszt?
2012. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az étrendemen nem változtattam. max kevesebbet ettem,mint azelőtt. vacsorára pedig mindig egy citromot. keservesen,de lecsuszott :D olvastam a citromdiétáról..de azt nem bírtam követni,,kicsit bonyolult volt,,és anyagilag sem lehetett vna bírni,,ezért gondoltam,hogy sima citromevés is jólesz. A citromnak zsírégető hatása van. :)
2012. febr. 6. 18:43
 3/5 anonim válasza:
én fogytam vele 10kilód de én brutálisan űztem ezt fél évig.csak azt ittam citromos vizet de másfeles vízbe belenyomtam 3-at..de semmi felvágott...durva volt és hatásos nem hiztam vissza csak szűléskor de utána le is ment még kevesebbre mint terhesség előtt.
2012. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
letudnád nekem írni privátban,hogy pontosan hogyan csináltad? :)
2012. febr. 6. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne.Csak citromos vizet ittal???
2017. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!