Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h csak deréktól...

Miért van az h csak deréktól fölfelé fogyok leginkább nem alulról?

Figyelt kérdés
Szinte felül már csont sovány vagyok,pici "szülés" utáni poci még van.A lényeg h edzőterembe járok heti 2szer,itthon béres alexandrát nyomok 40-50 percet szinte csak hasra-combra-popsira-vádlira dolgozok de onnan megy a legnehezebben!Már se mellem se semmi és a csonjaim is kint vannak fent...mit tegyek?Heti egy jumping..és fogyózok,fogytam már 3-4kilót
2012. febr. 6. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szörnyű genetika, igaz? Én is ilyen vagyok. Sosem lesz vékony lábad, így csak annyit tehetsz, hogy rádolgozol, hogy legalább szép és formás legyen.
2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szörnyű.kb ha 45kilóra lemennék akkor lenne az is vékony de akkor már csontváz lennék.:( de valószínű akkor még fogyni kell..
2012. febr. 6. 21:22
 3/3 *gin* ***** válasza:

mert nem popsitornát kéne tolni, ugyanis nincs helyi fogyás. fuss le heti 3x5 km-t, és tarts ésszerű diétát. ha zsírból fogsz fogyni, akkor onnan is fogynod kell.

nem vagy egyedül, nekem is kinn vannak a bordáim, de csak levittem a hátsómat 112 cm-ről 99-re pedig nálam körtébb alkatot senki sem látott még szerintem.

2012. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!