Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kcal?

Ez kb hány kcal?

Figyelt kérdés

egy zsemle (vaj,kb 4-5 szalámi,2-3 karika paprika), kb 7 puffasztott búzaszelet. (az egyet sonkával ettem)

+ turbód.iéta fehérje turmix.


mielőtt írnátok NEM ÉHEZEK !


2012. febr. 6. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
a 'diétámnak' ez már a 6. hete úgyhogy már megszoktam hogy keveset eszek. :) már 7kg-t leadtam. az első hetekben nagyon nehéz volt megállnom hogy ne egyek. de a turbód.iéta segített. :)
2012. febr. 6. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 550kcal a t.d. fehérjéd nélkül,mert mi azt honnan tudjuk hogy mennyit meg mivel ittad? A többi is csak sacc,mert mérni kellene.
2012. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát annyit ittam amennyi levan írva. :D


3 dl tej és 1 kanál tb.

2012. febr. 6. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
csak ma nem ettem húst. :) de egyébként szoktam enni párolt csirkehúst. ( + rizs )
2012. febr. 6. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oké hogy nem éhezel, de amint abbahagyod ( és nem fogod 50-60 éven keresztül csinálni) rohamosan felfog rád szökni, szóval inkább tarts 1300-1400 kalóriát zöldségekkel, fehérjével dúsan, és mozogj mellé.
2012. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam hogy csak ma nem ettem húst. :) többet szoktam enni.
2012. febr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!