Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett kinek...

Fogamzásgátló mellett kinek sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem, és kb 4 kilót híztam, de semmit nem változtak az evési szokásaim
2012. febr. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én akkortájt fogytam, amikor szedtem a fogamzásgátlót. Pedig mindez nem tudatos volt, nem diétáztam semmi.

Aztán abbahagytam, és rá úgy egy évvel kezdtem el felszedni jó pár kilót... nem hinném, hogy még összefüggött volna vele.

Neked esetleg valami testmozgás nem lenne jó?

2012. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy úszni fogok, de lehet abbahagyom a tablettát. Csak az a baj, hogy nekem azért írták fel mert endometriózisom volt.
2012. febr. 7. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szedek fogamzásgátlót, és kb pont akkortól kezdtem fogyózni, amikor elkezdtem szedni.

Ez novemberben volt, azóta 7 kilót fogytam, szerintem semmit nem befolyásol.

2012. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 7. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
10 kg jött rám, a fogamzásgátló mellett. De azért nem fogok mindent a tabira, kb 5 kg a bogyó miatt, 5 meg a saját hibám. Azt határozottan érzékelem, hogy nehezebben fogyok tőle, de ettől még fogyok. Szóval kitartás kérdése.
2012. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. nekem.:) Én majd egy éve szedem, na jó 10 hónapja, és lement rólam 4 kg, az amúgy is normál súlyomból. Én úgy érzem engem semmiben sem befolyásol a bogyesz. Nem lehet, hogy a hormontartalma nem megfelelő a számodra?-az tud ilyeneket produkálni.
2013. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!