Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 év fogamzásgátló után a 2ik...

6 év fogamzásgátló után a 2ik hónapban sikerült a baba de sajnos 4 hetesen elvetéltem. Kedden voltam kontrollon és érett petesejtem is volt. Kérdeztem a doki, hogy ne kezdjek el szedni valami vitamint? Azt válaszolta nem kell sok zöldség gyümölcs

Figyelt kérdés

Csak félek,hogy nehogy a 2 ik babám is el mennyen majd.

Mit szedjek ami jó lehet?


2011. júl. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit az orvos ajánlott. A mesterséges dolgok semmit nem használnak.
2011. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hallottál e már az Aloe Vera Berry Nectarról! Nekem is 4 év után segített, mikor már azt mondták az orvosok, lehet, hogy soha nem lehet babám... Amikor elkezdtem inni a gélt, 2 hónap után sikerült, és már majdnem félidős vagyok! :D:D:D Sok sikert neked, ha kérdésed van a géllel kapcsolatban, írj nyugodtan, fenn leszek még kb. 1 órát. Pussz
2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ez mire jó mert én még a méhpempő kapszulát is hallatom,hogy az is jó.

De nem tudom mit csináljak dokim szerint ne szedjek semmit egyek sok gyümölcsöt zöldséget.

2011. júl. 8. 23:04
 4/7 anonim válasza:

Ez nem gyógyszer, kizárólag Aloe Vera és a bogyós gyümölcsök vannak benne(málna, meggy, szeder, ribizli, stb.)

Erősíti a méhfalat,rendbeteszi a hüvelyváladékot, jobb, mint a legtöbb terhesvitamin! Kicsit pocsék az íze, ilyen savanykás, meg rostos, de nagyon jó a hatása! Én még most is szedem! A dokik is szokták javasolni, feltéve, ha már hallottak róla!

2011. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha akkor a ciklust meg a peteérést nem zavarja be?
2011. júl. 8. 23:17
 6/7 anonim válasza:
Nem zavar be, csak erősíti a szervezetedet! De nekem bevált, azért mertem ajánlani! Jó éjt!
2011. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat szerintem kifogom próbálni neked is jo8
2011. júl. 9. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!