Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik Rubint...

Szerintetek melyik Rubint Réka dvd ér a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én már többet kipróbáltam,nekem egyik sem jött be.a norbis jobb szerintem pl kiképzés,kickbox
2012. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Attól függ, neked melyik jön be.


Sszemély szerint egyetelnegyet tartottam meg Rékától, a 2009-est, abból is csak a popsi programot csinálom, és olykor a has részt. Azt sem külön, hanem pl. bringázok, mozgok valamit és utána beteszem. A 2010-esben 40 perc popsi rész is van külön, de az egyszerre egy testrészre nekem sok. Felsőtestnél meg nem szeretem a súlyzósakat, és nem szeretnék karra nagyon izmos lenni (elég a feszes kar, dudorodó izmok nélkül). A legújabb, nemrég mehjelent alakreform DVD-jét még nem ismerem.


A lábgyakorlatokatokat nem csinálom, mivel nagyon sok kitörés, mélyguggolás van benne, és már a legelső DVD-től két hét után(heti 3 alkalom tornával) ömlő aranyerem lett (akkor még nem tudtam, hogy az okozza). Több mint félév volt később a regeneráció.


Ha az alakformálódás mellett fontos az egészséged, nem szeretnél aranyeret, és méh, vagy hólyagsüllyedést fitnesz szövődményként később, akkor olvasd el Kriston Andrea testreform könyvét. Neki van intimtorna könyve is, ami fontos. Ám, a tesreformban van leírva, hogy a modern fitneszben, melyek azok a gyakorlatok, amiket rendszeresen végezve, akár női szerveinket veszíthetjük!


Döntsd el, tökéletes alak Rubint Rékával, és mellé x idő után aranyér, stressz inkontinencia is lehet tünet, vagy megelégszel egy jó, de nem feltétlen tökéletes alakkal, ám női szerveid épek maradnak. Ha ez utóbbit választod, akkor Kriston Andrea testreform könyvét ajánlom."Kívül formál, belül óv" elvnek megfelelő torna. Andreának a testreform DVD-je külön is kapható, de az a könyvvel együtt ér valamit, ugyanis a könyvben van elmagyarázva, hogy miért vannak módosítva a gyakorlatok, miket kell kerülni, stb.


Rubint Réka DVD-ből szerintem csak a popsi rész külön felel meg inkább Andrea torna elveinek. Comb, többi, már nem... Én nagyon megszívtam Réka DVD-it, aranyér, és stersszinkontinencia is előjött, pedig csak jó alakot akartam... :( Andrea módszere regenerált. Intimtorna és testreformja együttesen! Azóta jól vagyok, és az alakom sem rossz, sőt :)

2012. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Na, az utolsóra reagálnék! Azért nem ez az általános, nekem nagyon-nagyon sok - egyre inkább csinos - nő ismerősöm csinálja Rubint Réka tornáit (vagy akár más hasonlót), illetve én is, de egyikünk sem járt így. Pedig nem egy hete... Többeknek született azóta gyönyörű, egészséges kisbabájuk, mindenki sokkal formásabb, csinosabb, de ilyen még nem volt... De amúgy az intimtorna tényleg jó lehet, szóval, ha azt is csinálod, azzal csak használsz magadnak. Én is el akarom majd kezdeni, a korai megelőzés végett. :) Én mondjuk gerinctornát végzek mellé, mert érzékeny a gerincem, de Rubint Rékára is nyomom, van olyan hét, hogy minden nap, van olyan nap, hogy kétszer is, de semmi bajom...


l/20

2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is választ adjak: Én nagyon szeretem az Napi 20 perc önmagadért összes blokkját, az Add önmagad 3. felsőtest részét (ezt sokan dicsérik, és nekem leginkább felül kell formálódnom, úgyhogy tök jó), az Add önmagad 3. comb részét... Most szereztem be a két új DVD-t: Add újra önmagad, Alakreform... Na, ezek is szupik, különösen az Alakreform 90 perces részét bírom, mert egy élő Alakreform órát mutat be, és nagyon-nagyon sok erőt ad, ahogy látom, hogy mennyien végigtolták + tök jó a zene is! :)
2012. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3-ik: Andrea leírja, hogy gyakran találkozik olyan nőkkel, akiknek testi tünetei nem is akkor jelentek meg, mikor sportoltak, hanem később, és később derült ki, a sportolásuk volt a károsító tényező. Van akinek hamar jelentkezik a helytelen terhelés káros hatása, de sokaknál a sok kicsi sokra megy, azaz összeadódik, és egyszer jön a baj. A könyvben le van írva, hogy kórházban méréseket végeztek, nagyobb nyomás terhelődik préseléses gyakorlatnál, súlyzónál, függőleges gerinc melletti széles terpesztéseknél, stb a gátra gyakorlat közben, mint annak az ellenálló ereje. Egy darabig lehet nem okoz panaszt, aztán úgy alkalmazkodik a szervezet, később meg a kérdéses szerv (pl. hólyag, méh, lesüllyed, stb). A Nagyon érdekes a könyvben, hogy fitnesz tanárok gátja is tropára tud menni...


Én inkább azt tapasztaltam környezetemben, hogy akik tornáztak Rubint Rékára, előbb-utóbb lettek tüneteik, csak jó darabig nem jöttek rá az összefüggésre. Pl. végiglehet gyönyörű feszes combbal sasszézni a strandon, bezsebelni az elsimerő pillantásokat, ám a tekintetek nem tudják, hogy aranyér gondja van a nőnek, vagy tüsszögés közben elcsöppen a vizelete, akár már 20-as évei elején. Többeknél fel sem merült, hogy azért mert keményen edzenek. Aztán Andrea könyvét ajánlottam környezetemben többeknek, hogy vannak benne érdekes gyakorlatok, aztán én is meglepődtem, voltak akik megnyíltak, és bevallották később, hogy bizony voltak aranyér gondjuk, stb., csak titkolták régebben.


Kb. 27-28 éves lehettem mikor első Réka DVD-m megvettem, (most még 35 alatti vagyok). Előtte callaneticseztem, stb, azok nem okoztak panaszt. Csak untam már a callan tornát, ezért vettem Réka DVD-t. Szépen formálódik tőle az ember, e tekintetben mindegyik DVD-je jó!


Csak engem más szempontok is érdekelnek egy tornánál. Rékával csínján bánok. Átlagosan heti háromszor tornázok,többnyire nem Rékára, és ez nekem elég egy feszes, de nem túlságosan izmos testre.

2012. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves hozzászólónak a válaszát.
2012. febr. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!