Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell. De hogyan?...

Fogynom kell. De hogyan? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van magamból, muszáj fogynom, de egyszerűen nem látok semmi változást. Másfél hónapja kezdtem a fogyókúrát, azóta lement 4kg, de nem látok semmit magamon, ami kisebb volna. Segítsetek, mert a párom már megőrül ettől..és lassan én is belebolondulok. Nektek mi a bevált módszeretek? Miket esztek? Hogyan?


164/54


2012. febr. 7. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne egyél edzés után!
2012. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a párod megőrül ettől? 54 kilósan nem vagy neki elég vékony?? Nekem biza nem kéne olyan pasi, aki néhány kilón leáll pöc.sölni..


amúgy www.shapeshifter.blog.hu. Direkt olyan lányoknak szól, mint Te.

2012. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól őrül meg, hogy figyelek minden egyes falatra, hogy megehetem-e... Neki jó lennék akkor is, ha 10kg-val több lennék. Magamnak nem tetszem. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. febr. 8. 11:05
 5/6 anonim válasza:

Kérdésem: Másfél hónap alatt egyszer sem néztél bele a tükörbe???


Tudniillik Te is és mindenki, aki napi kapcsolatban áll veled, nem fogja észrevenni, hogy te közben fogysz. Gondolj bele! 4 kiló 1,5 hónap alatt, azaz naponta kb 10 deka... Az nem egy hatalmas változás. Így az agyad napról napra frissíti a rólad alkotott képet, és nem fogja észrevenni, hogy fogytál.


De ha megkérdezel valakit, akivel 1,5 hónapja nem találkoztál, Ő biztosan észre fogja venni. Mert 4 kilót könnyebben észrevesz, mint 10 dekát... Remélem érted, hogy mit írok. ;)

2012. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem én..És meg fogom kérdezni egy olyan ember véleményét, akivel ritkán találkozok. Remélem, hogy így már lesz valami pozitív visszajelzés is.

Köszönöm a válaszodat.

2012. febr. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!