Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinalok...

Szerintetek mit csinalok rosszul? Sok ez a kaja eg napra? Update!

Figyelt kérdés

Szoval reggeli egy dp update kenyercipo vagy makremmel paradicsomal vagy nagyon keves margarinnal sovany felvagottal, egy sima piros pottyos turo rudi (ennyi a napi nasim, de mindig reggel eszem meg) egy csesze kave egy tk nyirfacukorral egy kavetejszinnel.


Tizorai nem mindig van de ha igen mondjuk egy banan vagy alma , vagy narancs 2-3 kisebb mandarin,


Ebed rendelek update menut abbol megeszem a levest es a foetel feletennyit birok egyszerre. Neha iszom meg egy kavet de nem mindig


Uzsonna egy joghurt( nem update a spar bio joghurt a kedvencem) vagy update puding.


Vacsora a foetel masik fele, es mindig este 7 elott vacsizom mert 11 korul fekszem le.

Inni tudom hogy keveset iszom 1,5 -2liter kozott max csak vizet es heti 2-3szor 2-3dl 1,5 /os tejet.


3hete csinalom ami jo hogy sokkal energikusabbnak erzem magam, jobb let az anyagcserem de sem a ruhaimon nem erzek valtozast sem kiloban egy deka sem ment le.


Mozgok is de beres alexandra zsiregeto kazim van valahogy sziimpatikusabb mint rekae azok tulsagosan izomnovelosek rajtam meg 20 kg maradt szules utan ami inkabb haj. Minden nap csinalom de 30percnel tobb nem megy egyenlore. Ha jo az ido a kisfiammal setalunk is de most ez is max 20 perc naponta. Nem ertem miert nem fogyok.


Tetszik az az updatemert nagyon finomak a kajak nem kell igy kulon szorakoznom veluk es ha nem is rendelnek csak az elv alalpjan se lenne nehez taplalkozni, de lehet hogy a rendelos adagok tul nagyok?

Egy leves olyan 4 merokanalnyi van mindig benne jo sok betet, es a masodik is ha tanyerra teszem pupozott melytanyernyi adag. Csak drasztikusan keveset sem szeretnek enni mert meg szoptatok is.

Vagy inkabb szamolgassak kaloriakat szerintetek?


2012. febr. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is nézegettem az update menüket, de végül nem rendeltem, mert "light-osnak" egyáltalán nem mondanám azokat az ételeket. Igaz, jobb, mintha mekis kaját ennél, de van bennük kalória rendesen.

A péksüteményeiknél is megnéztem a kalóriatartalmat, ugyanannyi van a bolti cukros kakaós csigában mint amennyi az update-sben, annyi, hogy ez nem emeli meg úgy a vércukorszintet, de a kalóriát nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni, ha valaki fogyni szeretne. Ugyanez vonatkozik a főtt ételeikre is.

Én a kalóriaszámításban hiszek, de ha Norbinál akarsz maradni a "régi módszer" szerint csináld, csak a kódok alapján étkezz és ne vidd túlzásba az update termékek fogyasztását. Néha persze beleférhet 1-1 update puding vagy ha nincs időd főzni egy ilyen rendelt kaja, de én nem csinálnék ebből napi rendszert. Esetleg az ebéd 2. felét edd másnap, ne vacsorára.

2012. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Norbi-hívő, ezért annyira nem ismerem ezeket a termékeket, de a leírásod alapján én szerintem első körben a levest teljesen elhagynám (vagy te ahhoz ragaszkodsz?), és az ebédet felezném, ahogy most is teszed.
2012. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A norbit felejtsd el!! Valóban kevesebb benne a ch,amit minden második szavukban megemlítenek. DE!

Láttál te már olyan hogy a kalóriaértékük is fel lenne tüntetve valahol?? Erről egy szót sem beszélnek! Én kérdeztem Rékát,erről de csak kerülgetett és nem mondott semmi értékelhetőt. Majd egy náluk dolgozó csajszi árulta el hogy az ebédek bőven 1000 kalória felett vannak. Mivel zsírosan főznek! Sűrűn használnak zsíros tejszínt,a főzelékeket és a leveseket is ebből csinálják. Nagyon sok olajat,zsírt is használnak!


Ez pont azaz edet mint a normál csoki és a diabetikus csoki. Mindenki azt hiszi hogy a diabetikus az jó a fogyókúrában... fenéket! Több bennük a kalória mint a simában. Igaz hogy cukor az nincsen benne,de viszont zsír az annál több!


Norbis jajával csak a 100kiló felettiek fogyhatnak. Ha kevés a túlsúlyod akkor még hízhatsz is tőle.

2012. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hanyagold az updatet.. Barátnőm sportolás mellett ette és 3 kilót felszedett..
2013. máj. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!