Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2szer edzőterem,1fanatic...

Heti 2szer edzőterem,1fanatic jump óra, napi 30-50perc rubint réka? ez elég hogy feszesebb legyek nyárra?

Figyelt kérdés
169cm vagyok,52kiló,és a popsim combom nem feszes:nem szeretem...ezekkel elérhetek változást?mellette fogyózom is.edzőterem az 15perc futás aztán dolgozom lábra,hasra,karra...kb 1-másfél órát vagyok ott.köszi
2012. febr. 8. 14:19
 1/3 mmT válasza:
feszesebb...? ha ettől nem leszel feszes, akkor semmitől! :D
2012. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és fogyni is lehet?vagy feszesítés az egyenlő fogyással vagy izmosodással?
2012. febr. 9. 13:50
 3/3 mmT válasza:

ez egy nagyon ütős kúra, amit leírtál. Ha súlyfelesleged van, akkor biztos, h fogsz fogyni. Ha nem vagy duci, akkor meg szálkásít, feszesít, kerekít, formál, ami kell :). Szóval, ha idődből, energiádból futja, akkor jobban sztem nem is csinálhatnád. (azért vigyázz a testi épségedre. porckopás, ficam, húzódás ne legyen.)

Persze ha fogyni akarsz, akkor nem árt az étkezésre is odafigyelni, de sport oldalról ez stimmel.

2012. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!