Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az atkins diéta vagy inkább a...

Az atkins diéta vagy inkább a 90 napos diéta a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet hatásos.


Azt kell eldöntened magadról, hogy mennyire szereted pl. a húsokat. Mennyire tudsz lemondani a pékáruról.

Inkább nagyokat akarsz enni, de szénhidrátmentesen, vagy inkább kisebb adagokat, de változatosabban, a megszabott napok szerint.


Én mindkettőt próbáltam, az is számít, hogy előtte mit csináltál. Mivel én Atkins után csináltam a 90 napost, én híztam tőle.

De ha előtte nem diétáztál, akkor lehet ez is hatásos, de mindenképpen érdemes odafigyelni a mennyiségekre is, nem csak a különböző ételcsoportokra, hogy hatásos legyen.


Na meg mindegyik mellé tanácsos kicsi mozgást is beilleszteni, sétát, kardio mozgást.

2012. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9
2012. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

90 naposat semmiképpen sem ajánlom, hacsak nem akarod visszaszedni a leadott kilókat. Az nem egyéb mint önsanyargatás látszólagos eredményért. A tartós eredményhez életmód váltás szükséges, már pedig a 90 napos nem egy életen át tartható diéta...


Atkinshez nem tudok hozzá szólni, mert semmit nem tudok róla.

2012. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem.


Mindkettő egy bizonyos ideig tart, utána mi lesz? Elkezdesz zabálni, és ott tartasz, ahol elkezdted. Az Atkins egyébként tök egészségtelen a minimális szénhidrátbevitelével és a rengeteg telített zsírsavas kajával. A 90 napos meg szintén hülyeség. A szervezetnek mindennap szüksége van minden! tápanyagra, nem pedig szétbontva.

2012. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ciccmacsek válasza:

Én az Atkins-re szavazok. 6hónap alatt -17kg! Nem tagadom, k...a nehéz volt, nagyon kűzdöttem, de megérte!A 90 napos esetében már a 2 héten feladtam. :(

Most újra kezdem az Atkins-t, a szülés utáni 20kg-tól kell megszabadulnom. Nagyon nehéz lesz, de ki kell tartani, megéri! :)

2012. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mmT válasza:

Mindkettővel fogyhatsz, de amint abbhagyod a diétát, vissza fogod szedni! (Illesztesz sportot a napirendedbe! legalább heti 2x 1 óra sport csodákra képes. És a diéta befejezte után is figyelj oda az étkezésedre.)


Az atkins nagyon gyilkos az elején. Ha nehéz fizikai munkát végzel, akkor kevés lesz hozzá az energiád.

A 9O napos sok ismerősömnek bevált, amíg csinálták.

2012. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

"Most újra kezdem az Atkins-t, a szülés utáni 20kg-tól kell megszabadulnom. Nagyon nehéz lesz, de ki kell tartani, megéri! :)"


Na hát erről van szó, abbahagyja az ember, és megint csomó felesleg lesz rajta. És tudom, az adott válaszoló szülés után van, de ha valaki nem zabál terhesség alatt, nem marad rajta ennyi felesleg. Ezért kell életmódot váltani, nem pedig ilyen pár hónapos idióta programokat követni.

2012. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ciccmacsek válasza:

Kedves 7!


Ne haragudj, de hogy írhatsz ilyet! A terhesség alatti 20kg nem feltétlenül "a kétpofára zabálástól" jöhet fel! Ezek szerint te még sosem voltál terhes, ikrekkel meg főleg nem!

2012. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

90 napos az nem ÉTREND! egy marketing az egész, elolvasod, úgy eszel mint egy éhező, és azt hiszed hogy jól végezted a dolgod. DE! közben nem biztos hogy fogysz, mert a fogyáshoz csökkenteni kell a kaja mennyiséget. ezzel egy a biztos: a kaja minőségét csökkented. húst kéne enni, minden nap többször is, és korlátozott étel mennyiséget. ez alapvető. ezekről ír az Atkins vagy a 90 napos? nem.. esetleg értelmes oldalakat elolvasnál? tudom, nem. hát sok esélyed lesz így bármilyen változtatásra. majd pár év múlva meglátod.. :(

Accz. voltam..

2012. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

john_doe

Légy szives az oldlanak elolvasni a címét!!!!

Nem az a címe hogy kioktass valakit mert rosszul kérdezett meg valamit,esetleg neked nem teccik akkor hozzál létre te olyan oldalt aki csak neked akarnak megfelelni

2012. febr. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!