Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom?...

Mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Fenék és comb feszesítésére,mit ajánlanátok?


2012. febr. 9. 14:39
1 2
 1/19 anonim válasza:

jesszus.....minek neked fogyni?Úgy nézel ki jól ahogy vagy.

És ezt Én mint Nő mondom.Nagyon csinos lány vagy ne fogyjál le mertg akkor már nem te leszel.

2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

bazzeg, kva jól nézel ki:D

fogynod nem kell, fenék és comb---> egyértelműen a futás a legjobb.

én pár hónapja futok/kocogok heti 2-3-x és ezzel megoldottam fenék-comb problémát.

2012. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
semennyit
2012. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semennyit sem kellene fogynod, a edzőteremben kérném a teremedző segítségét vannak jó gépek fenék és comb formálásra :)Ha nem szeretnél edzőterembe menni akkor vegyél valami jó aerobic dvd-t (csak félve merem leírni, mert itt nagyon utálják de Rubint Réka akár) csak gumikötélre és súlyzóra van szükség de akár azok nélkül is jó eredményt lehet elérni.
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Szerintem te is tisztában vagy vele,hogy jól nézel ki.Csak megerősitést vársz .

Na akkor én megerősitem,nagyon csinos vagy nem kell fogynod.Szerintem most sok férfitársamnak csorog a nyála...;-)

2012. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
76%
Telefonszám?:)
2012. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
csibész kommandós segged van ja és a puncid is biztos jó lehet ...
2012. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Bár nem tudom,milyen az a kommandós segg,de neked is köszi a választ utolsó.Nem vagyok tisztában azzal,hogy nézek ki,ezért is kérdezem.Sokan mondták,hogy testképzavarom van,mert állandóan diétázom,meg tornázom.Hájasnak látom magam,mert vastag a combom és nem elég feszes a fenekem.
2012. febr. 11. 08:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Atya eeeeg:D nehogy fogyjal tobbet!!! Tokeletes vagy!bar nekem lenne ilyen testem:// egy bombazo vagy!! Ha tovabb fogyj egy gebe leszel...ne tedd azt magaddal!:D erdekelne hogyan fogyozol:D elmondanad?:D
2012. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Cukor,liszt,krumpli,rizs.Ez mind tiltott élelmiszer.Illetve rengeteg vizet iszom,délután már szinte semmit nem eszek és majdnem minden nap tornázom.Rubint Réka DVD-re vagy futok,biciklizek,úszok jó időben.
2012. febr. 11. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!