Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le kb 50...

Hogyan fogyhatnék le kb 50 kg-t fél év alatt?

Figyelt kérdés

Illetve minél többet, de 50 a cél. Most vagyok a 160 centimhez 105 kg. Eddig naponta 1400 kcal-t ettem és heti 2-3x szobabicikliztem 40 percet.


Mostantól anyagi problémák nincsenek, finanszírozzák a fogyásomat. Csak tényleg le kéne adnom július elejére kb.


Mit tudnátok tanácsolni? az eddig módszeremmel havi kb 2.5 kg ment le, ami ezentúl nagyon kevés lesz.


2012. febr. 9. 17:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És ezt szeretném zsírból fogyni, a lehető legegészségesebben...


Nagyon fontos lenne, a nemzetközi karrierem múlik rajta..

2012. febr. 9. 17:17
 2/12 anonim ***** válasza:
júliusig kb 25, de maximum 3
2012. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

(folytatás) adható le egy egészséges fogyókával. 6 hónap altt -50? lógna a bőröd mindenütt. iszonyat súnya lenne.

kisit korábban kellett volna észbe kapni, nem???

különben kezdetben kcal deficites diéta, és ha eléred a kb 80 kilót, kezd el mozogni. (kocogás/séta)

Egy év- másfél év munkáját ne akard besűríteni 6 hónapba.csak baj lenne belőle.

2012. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* mámmint 25- 30 kg, egy heti -1 kg ütemű fogyás esetén.
2012. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egészségesen sehogy.
2012. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, előbb kellett volna észbe kapni.


5 hónap alatt le lehet fogyni, ha van egy szadista edző, aki hajt, és egy orvoscsoport, aki figyeli az értékeidet. Eredmény meg egy sátorbőrű csontváz lenne, ami valljuk be, nem túl esztétikus. Úgyhogy a nemzetközi karrierednek valószínűleg fuccs, illetve később fog kialakulni.


Minimum egy évre tervezz.

2012. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: ez most így honnan jött ilyen derült égből villámcsapásszerűen,hogy te ukkmukkfukk le akarsz fogyni ilyen brutálisan sokat ennyire rövid idő alatt?


Megkeresett valami divatmogul hogy te lehetsz a következő Heidi Klum vagy netán egy rendező keresett meg azzal,hogy te lehetsz magának Demi Moore-nak utódja valamelyik filmben,vagy hogy jött ez a képtelen határidő?

2012. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lefogyhatsz ennyi fél év alatt: zsírleszívás+bör felvarás.
2012. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek anyagi problémák: zsírleszívás, plasztika.
2012. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En nem tanacsolom neked, es szerintem egyebkent nem is sikerülhet, egeszsegesen biztosan nem. En 60 kg ot adtam le egy ev alatt, teljes eletmodvaltassal, kaloria deficittel, mozgassal. De ez csakis akkor sikerülhet, ha agyban eldöntötted, hogy egeszsegesen akarsz elni, es teljesen meg akarsz valtozni... mert azert 50 kg az nem semmi. Ki kell szamolnod az alapanyagcseredet, es ahhoz merten kell az etrendet összeallitani. Rendszeresen egyel, legalabb haromszor, de inkabb ötször egy nap, cukrot lisztet, nasikat, es minden zsiros gyorskajat felejts el. Sok zöldseget salatat, feher husokat, tejtermekeket egyel, meg sok gyümölcsöt, de azt inkabb delelött. Es nagyon fontos a mozgas. Nem ha elerted a 80 kg ot, hanem az elsö pillanattol... csak az elejen persze nem kell egy oras tornat lenyomnod egyszerre, vagy futnod, de ha teheted setalj minnel többet. Mindenhova gyalog menj, ahova csak tudsz... vagy biciklizz. Jarj el uszni. Ilyesmik. En pl 120 kilosan is rendszeresen setaltam. Ne akard fel ev alatt leadni a feleslegedet, mert nem fel ev alatt szedted fel. Az egeszsegeddel jatszol, es nem elhanyagolhato dolog, hogy szamitani kell ra, hogy a börödön nagyon fog latszani a fogyas. Sokat segithetsz, ha nem forro vizben fekszel amikor fürdesz, hanem langyossal vagy neha hideggel tusolsz. Vannak q10 testapolok, amik nagyon jok ( tapasztalat ) nekem rengeteget huzodott töllük a böröm, volt is miböl, hiszen a derekam 40 cm el volt nagyobb mint most, es nem nagyon latszik, csak a karomon, es a hasamon egy kicsit, hogy megnyult a böröm. Ja, es ebben is csak a torna, alakformalas lesz a segitsegedre, amit valoban 80 kg ot ha elered, akkor erdemes elkezdeni, mert ha nagy testsullyal csinalod, akkor tönkreteszed az izületeidet, es nagyon fog fajni az összes csontod. Remelem sikerül lefogynod. Sok eröt kivanok... Egy sorstarsad :)
2012. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!