Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt ez igy?

Jó volt ez igy?

Figyelt kérdés

R: 40g zabpehely fahéjjal+ egy kiskanálnyi kávé bele meg édeske meg 3 cikk csoki(kb. 350 cal)

T: 1 alma(30 cal)

E: Egy Snack leves(270 cal)+ rakott krumpli(max. 500 cal)

U: Egy kis lecsó alap( ezt mi tettük be, szóval nincs benne semmi cukor ilyesmi, max: 100 cal)

V: 3 db tojás + 3 levél saláta(max. 230 cal) utánna még egy alma, két kivi, 2 szilva.(max. 300 kcal)

Ez összesen 1780 kalória:) ami nekem végülis megfelelő:) se sok, se kevés. Jó volt?


2012. febr. 9. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tizóraihoz csaphattad volna a vacsi gyümiket.Ebédre snack leves helyett valami normális tartalmasabb leves mehetett vna pl húsleves bő zöldségekkel.Vacsinál a tojás mellé mehetett volna olajos halkonzerv puffrizzsel.
2012. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) csak a suliba nem nagyon tudok kivit meg ilyesmit vinni:( meg este kivánom a gyümölcsöt:D köszi a választ:) a levest megkivántam mert mindig is szerettem:) egyszer-egyszer belefér:)
2012. febr. 9. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!