Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérje port ajánlotok,...

Milyen fehérje port ajánlotok, amit esténként vacsora helyett tudnék fogyasztani?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a nap fehérje mennyiség kiegészítésére, illetve az esti éhségérzet kikerülése miatt. Mindenképpen fogyni szeretnék és nem tömeget növelni!!!(edzés mellé)


24/L.


2012. febr. 9. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én másfél hónapja minden este ezt vacsizok, a csokis garantáltan finom, és jól eltelít. Nekem tökéletes vacsora.


[link]

2012. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan műveled amit művelsz, akkor edzős napokon edzés után fél órán belül gyors felszívódású fehérjét (pl. tejsavó) kell enni. Vacsi helyett lassú felszívódású fehérjét javaslok (kazein). Így keress neten magadnak valami megfelelőt, és ne ragaszkodj a populáris márkákhoz, mert az esetek 99%-ban csak a neve kerül sokkal többe...
2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek semmiképpen sem hizlalnak, "növelnek" ugye??


Köszönöm a válaszokat!:-)

2012. febr. 9. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem tömegnövelőt veszel, akkor nem :)


Mindig nézd meg az egy adagra vonatkoztatott tápértéket. Egy jó fehérje por kb. 17-24g fehérjét, 18g CH-t és 1-2g zsírt tartalmaz.


Illetve szerintem nyugodtan elég a fél adag is, mert ezt alapvetően pasikra tervezték... Én pl a saját poromból sem 50g-ot használok egy alkalommal, hanem csak 25-30at.

2012. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*3-5 g CHt
2012. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt iszom edzés után:

[link]


vagy ha nem viszek magammal akkor a teremben veszek ilyet:

[link]


Este vacsi helyett pedig ezt:

[link]

2012. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt szoktam nagyon finom és jó árban is van

2012. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a segítséget!!!
2012. febr. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!