Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta? (többi lent a...

Milyen diéta? (többi lent a megjegyzésben)

Figyelt kérdés

Amikor átmentem a hatosztályos gimnáziumba, eléggé stresszes lett az életem, csomó óra, plusz rengeteg utazás, tanulás. Másfél év alatt 10 kg csúszott fel szépen rám, úgy érzem kicsit az evésbe menekültem. Mindenki szép lánynak tart, de már nem érzem jól magam a bőrömben. 160 cm vagyok, sajnos nem is fogok már többet nőni, és 56 kg. A sportolást ha elkezdem, tudom csinálni, de valami étrend, diéta, amit én is végezhetek,és amit valószínűleg kibírható és reális, tudtok segíteni? Nem akarok megint a bulimia szintjére visszasüllyedni, kérlek segítsetek.

14/L


2012. febr. 10. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

a sportolást HA elkezded?

14 évesen a sportnak alapvetőnek kéne lennie! ugyan annyira, mint ahogy az iskolába járás!

és nem étrend kell neked, csak normális evési szokások.

fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, zab, rizs, burgonya.

húsok, zöldségek, olajos magvak és gyümölcsök.

inni víz, zöld tea. ezekez eszed, és mértékkel.

cuktot, sütit, fehér lisztet meg sem fogod, nem hogy megeszed. ennyi.

2012. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

alacsony zsírtartalmú tejterméek-tej, joghurt, túró, sajt

húsok, halak, zöldség, gyümölcs, olajos mag, olivaolaj, rizs, zabpehely, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, tészta, tojás, gomba, margarin

meleg normális ebéd, reggeli zab+joghurt+gyümölcs

kisebb étkezés gyümölcs, joghurt

2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!