Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva lesz ennek...

Mennyi idő múlva lesz ennek látványos eredménye?

Figyelt kérdés

Elkezdtem konditerembe járni. Nagyon tetszett. Azonnal ott meg is ismertem egy hozzáértőt és ma már egy nagyon jó súlyzós edzést csináltunk is. Segített mindenben.


Szépen végigedzettük szinte az egész testet.


2 naponta szeretném csinálni ezeket a súlyzós edzéseket, és mellette napi 1500 kcal-t enni (amiben sok a fehérje).


Mennyi idő alatt lenne ennek látványos eredménye?


Gondolok itt arra, hogy szépen látszani kezd az edzettség a testen, és közben le szeretnék dobni 10 kg-ot, mert hájas a combom, mint egy elefánté.


Ezek mellett naponta 1 órát futok a futógépen 6-8 mérföld/óra sebességgel.


170 cm magas vagyok, 58 cm a comb (elefántláb), 65 kg vagyok.


cél: 55 kg-os súly és szálkás izmos szép test.


2012. febr. 10. 14:40
 1/10 A kérdező kommentje:
(Megyjegyzés: még előtte olvastam a súlyzós edzésekről a bodybuilderen meg más oldalakon. Ez az ember, aki segít egy jó sportoló itt a környéken és nagyon jó tanácsokat ad. Minden gyakorlatot precízen, lassan (Nem lendületből!) csináltunk végig.)
2012. febr. 10. 14:43
 2/10 A kérdező kommentje:
Valaki! Írjatok már! :)
2012. febr. 10. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
negyed év múlva már látványos lesz
2012. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan? Olyan hamar? :)
2012. febr. 10. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Tőle miért nem tudod ezt megkérdezni? Ő biztosan jobban meg tudná becsülni ezt, mert ő látja, hogy milyen vagy most, meg hogy mennyit és hogyan edzel.
2012. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
normális étrenddel, normális edzéssel hétről hétre lesz eredmény, negyed év alatt már bőven látványos.
2012. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az jó. Nekem is ilyesmit mondott ez az ember. Nekem azt mondta, hogy nagyon jó az izomzatom és nagyon jó az alapanyag, szerkezet is (testem). Szóval ő azt mondta, hogy nyárra már "bomba" testem lesz.


Én teljesen azt hittem, hogy kb. 2-3 év kell ahhoz, hogy valamit látni lehessen.....


emiatt is kérdeztem ezt meg tőletek is...

2012. febr. 10. 15:15
 8/10 anonim válasza:
Igen, negyed év alatt elérheted a célod, HA tényleg betartod a terved. A terved nagyon szépen kidolgozott, tökéletes. Ha mindenki így állna neki a fogyókúrának, akkor mimdenkinek sikerülne elérnie az álomalakot és nem lenne annyi kudarc. Szorítok érted, sikerülni fog! :)
2012. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kedves vagy! :)


S az lenne még a kérdésem, hogy az izomépítésben mi pontosan a jó? Persze, tudom hogy jó dolog, mert az ember nem löttyedt lesz, mint egy puding meg az embernek az általános hétköznapi dolgokhoz is több ereje lesz, de ezen kívül, mint fizikailag mire jó az, ha izmosak v. erősek vagyunk?


Ha több az izom (persze nem kell semmi extrára gondolni) akkor több energiát használunk fel. Mennyivel többet? Erre hogyan kell odafigyelni?

2012. febr. 10. 15:22
 10/10 TOMAtm ***** válasza:
ha normális az étkezésed és rendesen tervszerűen mindíg csinálod a gyakorlatokat akkor egy fél év és szuperszexi leszel.még annyi h a futógépnek elég kicsi az 'afterburn' hatása...vagyis ami kalóriát elhasználsz futás közben annyi az egész,nem fokozza az edzés utáni zsírégetést.most mondanám h inkább menj rá a többi kondigépre és legyen csak fél óra nagy intenzitású futás,de szerintem megköveznének.
2012. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!