Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor lesz látványos az edzés...

Mikor lesz látványos az edzés eredménye?

Figyelt kérdés

nyár eleje óta, edzek konditeremben heti 3X-4x(mostanában 4X-5X) 1,5 órát. Tehát majdnem minden nap. Úgy osztottam be az időmet, hogy a suli mellett is tudjak minden nap edzeni.

A hasam már elég kemény, de még felette meg oldalt van kis háj, ami zavaró, aztán még ott van a nagy fenekem meg a combom...A karom is erősödött nagyon sokat, mert jó sok súlyzós edzést csinálok. Hát, úgy mindenből sokat:D

popsira,combra(külső-belső),has,kar...


A fenekem elég nehezen "formálható" mert nagy, meg a combom is az, és ez a kettő zavar a legjobban. Ezek a részek később fognak látványosan változni?


2009. aug. 25. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónap után elvileglátszania kell már. Én futnék is a helyedben.
2009. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktam futni is, minden hétvégén! de köszi hogy válaszoltál.:)
2009. aug. 26. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fuss,én mondjuk ha elkezdek edzeni,2 hét utan már látszik!
2009. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is, már mindenhol látszik, KIVÉVE a fenekemet, ahova szintén rohadt sokat dolgozok..
2009. aug. 27. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!