Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már jó jel? (kérdés túl rövid)

Ez már jó jel? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
3 hete fogyózok (tornázok + egészséges kajákat eszek) még sem sikerült eddig csak 1 kilót fogynom :/ De mintha eltűnt volna már szinte a narancsbőröm. Kicsit keveslem azt az egy kilót, de azért már ez is valami, nem?
2012. febr. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát... nem értek hozzá, de szerintem -1 kilótól nem tűnik el a narancsbőr. Az gyakorlatilag nem mérhető változás. Ha pár hét múlva ismét lemegy egy kiló, és ez tartós tendencia lesz, akkor persze, az jó.

De oda kell figyelni arra is, hogy sajnos az egészséges kaják is hizlalnak, ha többet eszel belőlük, mint szükséges lenne.

2012. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerű.

az "étrendedben" nincs meg a kalória deficit.

egy kilót meg pár óra alatt is lehet változni,uh az nem mérvadó adat,fogyás,testzsír csökkentés szempontjából.

2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( Pedig alig eszek. De tényleg, pl egy-két szendvicset eszek meg egy nap plusz gyümölcsöket. Amúgy sem voltam annyira narancsbőrös, csak kicsit látszott, de én akkor is úgy látom, hogy eltűnt.
2012. febr. 10. 23:41
 4/6 *gin* ***** válasza:
hány cm/kg vagy? és miért csak ennyit eszel? arról nem hallottál még, hogy ha éhezel akkor lelassul az anyagcseréd és nem tudsz fogyni?
2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
160cm 55 kg vagyok. Hallottam már eleget arról, hogy mennyire nem tesz jót a koplalás. De hát tényleg nehezen tudok fogyni. Kb 5-7 kilót szeretnék még leadni, bár nem is a súly a lényeg, inkább, hogy meg legyek elégedve az alakommal (vagy legalábbis elfogadjam magam). Szóval tornázok is minden nap egy órát kb. meg keveset eszek (pedig megjegyzem amúgy sem ettem sosem olyan sokat, vagyis az átlagnál kevesebbet ettem. Meg nassoltam kb. mint egy átlagos ember megettem egy héten egy tábla csokit pl.)
2012. febr. 11. 16:31
 6/6 *gin* ***** válasza:

ha az alakod érdekel, akkor még kevésbé célravezető a koplalás. pontosan, kalóriára és grammra kiszámolt étrend kellene magas fehérjetartalommal, mert jó lenne, ha az izmaidat sikerülne megőrizni és zsírból fogynál. az izmok adják ugyanis a nőies formát :)

emellett célszerű aerob mozgást végezni, én is az utolsó 5 kilóval szenvedek és az a tapasztalat, hogy a hosszútávú futások használnak a legtöbbet, vagyis heti 3x 10 km fölött. ne időre csináld, nem kell hogy gyors legyen, úgy fuss (kocogj), hogy közben könnyedén tudj beszélgetni :)

2012. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!