Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseg most mit tehetnek?...

Segitseg most mit tehetnek? (hosszu de fontos)

Figyelt kérdés

Az elmult 5 hetben 5x etkeztem elhagytam minden szenhidrat forrast es sok feherjet vittem be es edzettem is szepen mentek is le a kilok de foleg lattam magamon hogy formasodom izmosodom viszont!

Tegnap repultem atutaztam az egesznapot es mivel tudtam h a repulon forrocsokizni szeretnek hogy a nyaralasomat megtorjem egy kis "rosszalkodassal" Szoval reggelire csak egy kavet ittam. Aztan bejott ez az 500kcal os forro csoki majd 2x a repulon kaptam kajat sutivel meg isteni de zsiros etellel es mivel az elmult idoszakban eleg izetlen etelek vettek korul (korulmenyek a helynek ahol vagyok) teljesen magaval ragadott a sok etel es mindent megettem vegre eloszor tele erzem magam sok sok ido utan. eddig napi 1200 kcal t ettem kb de tegnap legalabb 3000-3500 lecsuszott es teljesen el vagyok keseredve hogy mi lesz mert ugye meg tornazni se volt lehetosegem az utazas miatt.


Szoval a kerdes: Mit tehetnek most? Koplalni ugye nem szabad, viszont a sok eteltol egy darabig ehesnek se erzem magam+ nyaralas van 1 hetig es addig szeretnek csak egy kicsit nem torodni azzal, hogy mit eszem. Nem mennek tul 1500kcal on csinalnek gyakorlatokat (igaz nincs kardio mozgasra lehetosegem) viszont szeretnem ezt a hetet szepen eltolteni es utana minden visszaallna. Szoval aa heten lenne teszta rizs kenyer is akar sutik csokik de persze beosztva... Mit gondoltok sok visszajonne? Es sok visszajott ezzel az egy nappal? El vagyok keseredve nem tudom mihez kezdjek.


177/64


2012. febr. 11. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is egy naptól nem lesz világ vége,de egy héttől sem.Nem fogsz hizni,mert egy hét alatt egy nap alatt nem lehet hizni..logikusan végig gondolva sem..szóval nyugalom.Csupán annyival lesz nehezebb,hogy egy hét szabadabb evéstől nehezebb lesz ,majd visszaállnod az előző életmódodhoz.
2012. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is attol felek, hogy elhizom inkabb h lelassitom az anyagcserem es ezzel elrontok mindent.. mert sokat szenvedtem azzal hogy ilyen szepen beinditsam:(
2012. febr. 11. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "zabahét" csak pozitiv hatással lehet rá,mivel több étel mennyiséget viszel be,mint amit szoktál igy csak kicsit még megpörgetheted.Semmi bajod nem lesz.Nyugalom.
2012. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ez most megnyugtatott:)
2012. febr. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!