Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal lehet hostesskedni?

Ilyen alakkal lehet hostesskedni?

Figyelt kérdés

164 cm

58 kg

Mell: 83

Derék: 87

Csípő: 101

Sajnos most híztam egy kicsit, 9 nap alatt hogy tudnák ledobni 4..5 kilót?


2012. febr. 11. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vizhajtó, hashajtó, szauna, hányatás, zsirleszivás, és nem eszel semmit. De ez majdnem mind egészségtelen, szóval szerintem normális úton sehogy, 5 kilót kb. egy hónap alatt tudnál ledobni minimális kárral.
2012. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 *gin* ***** válasza:

9 nap alatt 4 kilót? peeeeersze :D 2 hónap alatt akár mínuszba is mehet a súlyod!


egyrészt hostesskedéshez magas lányokat keresnek (175+), másrészt rajtad bőven lehet felesleg, ha vastagabb a derekad, mint a melled...

2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet. A hosstesskedésnél elsősorban a kapcsolattteremtő készség számít.
2012. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted, akkor sem tudtunk jobbat mondani, mint hogy vagy passzolod ezt, vagy elmész és legfeljebb nem vesznek fel.


Egy fürdőruhás hostesskedésre nem ilyen paraméterrel rendelkező lányokat várnak. Ez nem leszólás, ez tény, mint ahogy nyilván fehérneműmodell sem leszel ilyen alakkal, de az élet attól nem áll meg.


9 nap alatt nem lehet leadni, ha leadnád is ugyanolyan zsíros lennél, sehogy sem mutatna jól a fürdőruha.

2012. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez elég durva. Hogy lehet a melled 83, és a derekad 87???? Arról nem is beszélve, hogy én 166 cm vagyok, 68kg, szal igazi zsírdisznó (még!) és nekem 101 cm a csípőm, a derekam 80cm...
2012. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg durva, én 165 centi vagyok és 55 kg, 80-as mell, 69-es derék, 89-es csípő...és szívesen küldök bikinis képet, hogy nézek ki...nem fürdőruhás hostess-alkat. Nem is értem, hogy jut eszedbe.
2012. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *gin* ***** válasza:
az is lehet, hogy csak rosszul mérte. de ez esetben szintén nem való hostessnek, oda azért intelligencia is kell...
2012. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg csak arra tudok gondolni, hogy alma alkata van. Mert akkor akár reális is lehet amit mért.

Azt azért nem feltételezem, hogy rosszul mért, mindenki tudja, hogy a melle, dereka, csípője. Vagy mégsem? :)

2012. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *gin* ***** válasza:

az alma alkatúaknak a mellük is nagy(obb) általában, míg csípőtől lefelé vékonyak. vagy azt tudom elképzelni, hogy 14 éves az illető, de akkor meg mit keresne fürdőruhában egy autósbemutatón.

szerintem a félremérés játszik, 164/58nál kizárt a 87es derék.

2012. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy nem 58 kg.. Ami lehet szándékos csúsztatás, vagy csak szimplán rossz a mérleg otthon. Mert ilyen adatokkal kb annyinak kéne lenni mint én vagyok (mint már írtam 68kg).


És igen egyetértek, mindenképpen minimum 18 éves.

2012. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!