Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1km futás 8km/h-val égethet...

1km futás 8km/h-val égethet közel 100kalóriát? Vagy ne hallgassak a futópad kijelzőjére?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyjából pontos...a gép is csak saccolja a programja szerint...de ezekszerint jól..
2012. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha méri hány kg vagy akkor pontos, ha nem akkor meg feleslegesen irkálja ki mert semmit nem ér
2012. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
75%
szerintem igazából annyit se. én pulzusmérőt használok, egy óra alatt szoktam futni 10-11 km-t és az szokott olyan 800 kalória lenni. ráadásul az sem mindegy, hogy az első megtett kilométerről vagy a tizedikről beszélünk. mert ha összesen egy kilométert futsz, az nagyjából semmit sem ér.
2012. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gregfulop válasza:
0%

8 km/h nagyon nem elég, ezen kívül a futópad nem is hatékony annyira mint a valódi futás. (Furcsa de így van.)


Amit én szoktam csinálni az az, hogy pulzusmérővel futok, olyan sebességgel hogy fix 140-en álljon a számláló. Minimum 5 km-t illik futni, hogy legyen hatása... És egy tipp: tanuld meg hasba venni a levegőt. Sokat segít!!

2012. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért ne vegyétek el a kedvét. A futás igenis hatásos (még akkor is ha futópadon fut), főleg abban az esetben ha előtte évekig max a távirányítót emelgette.


És nem kell 5 km-t futni, majd ha tud annyit futni akkor lefutja. De elég kevesen kezdik úgy hogy kapásból le tudnak futni 5 km-t.


Ha egyenlőre csak 1km megy az is szép eredmény, majd érzi ha bírja tovább, és akkor majd többet fut.

2012. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg csak intenzíven gyaloglok futópadon 10% emelkedőn 5km/h sebességgel 130-140es pulzussal,mégis le tudtam fogyni,futás nélkül...
2012. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetro ***** válasza:
a 10%os emelkedő azért nem sima gyaloglás :) az elég hatékony, ráadásul a fogyáshoz nem kell 140es pulzusnál több szerintem.
2012. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Úgy szoktam hogy sétálok 5km/h-val 1km-et 10%os leejtő magasságon.Aztán 1 km futás 8km/h-val

Aztán újra az 10%-os

szóval max 3km-et mozgok padon,utána különböző gyakorlatok kb 40 percen keresztül úszás egy fél-egy órán át és szauna 10-15 perc.

2012. febr. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!