Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én az iskolában eszek reggelit...

én az iskolában eszek reggelit, ebédet, hazamegyek otthon vacsora . Nem a kajával hanem valamilyen mozgással kapcsolatban. Irna nekem valaki olyan edzés -t vagy tornafeladatokat ami segit fogyni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás a kocogás, futás. Ha kezdő vagy akkor azért nem ajánlatos ilyen hidegben kimenni. De amint picit jobb idő lesz menj ki, és kocogj. Nem kerül semmibe. És a legjobb módja a fogyásnak.


Ha nagyon kezdő vagy akkor eleinte csak 1-1 perceket fuss, aztán ugyanennyi séta, majd ismét futás. Ezt ismételgesd annyiszor ahányszor jól esik. Aztán szép lassan növeld a futott időt, ezt úgy határozod meg ahogy akarod, te ismered a saját korlátaid, vagy hogy mi esik jól.


Hidd el futni szuper jó dolog, elfáradsz ugyan tőle, de ennek ellenére mégis elképesztően feltölt. Én imádom.


Selena

2012. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bodyrockTV heti 3-4x 1 óra

de akár elmehetnél karate, box vagy muay thai edzésre. és az már igazi edzés, nincs lógás és edző figyel rád, hogy dolgozz (jól).

2012. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 12. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

mostanában legalább 3-4 jobb és fontosabb dolgom van, minthogy itt írjak, ezért ki sem fejtem annyira a dolgokat. feltételezné az ember, hogy mielőtt fogyi kategóriába kérdést írsz, addigra már elolvastad, hogy fogyás szempontjából az étkezés a meghatározó.

nyilván számít a mozgás, és az

sem mindegy, hogy rubintrékázol, vagy futsz - bodyrockTV-re zúzol, súlyzózol stb. de mindenképpen az étkezéseidre oda kell majd figyelned valamennyire, ha eredményt szeretnél.

Aczél

2012. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!