Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak egyfajta ételt eszünk,...

Ha csak egyfajta ételt eszünk, nem tud mit felhasználni már belőle a szervezet, így fogyunk?

Figyelt kérdés

A egyik barátnőm mondja ezt. Azt hittem engem ugrat, de amikor már a 5. embernek mondja ezt, aki kérdezi, hogy tud-e valami jó fogyókúrát, akkor már kezdem elhinni, hogy komoylan is gondolja.

Szerinte, ha csak szalinnát, vagy csak tortát, vagy csak csokit, vagy csak pörköltöt eszünk, és semmi mást, rá áll a szervezet egy idő után arra, hogy már nem tud semmit felhasználni vagy elraktározni, vagy nem tudom már hogy mondta, akkor nem csinál semmit, csak megemészti.

Ez komoly?

Ez is egy urban legend, vagy tényleg van ilyen?


2012. febr. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, van, de gyönyörű hiánybetegségekkel számolhatsz egyoldalú kajálás miatt.
2012. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Csak a hiánybetegségtől elpatkol az illető.
2012. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülyeséget hallottam már,de ez viszi a pálmát.
2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
a barátnőd egy idióta, miért nem szokik át a pázsitra? biztos átállna a gyomra lehet kérődzik is majd.
2012. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont fordítva. Amit nem használ fel a szervezet, azt elraktározza zsír formájában, megemésztés után. Elraktározni bármennyit el tud... lásd a 150 kilós embereket, akik még mindig híznak.

Amit a hiánybetegségről írtak, az igaz.

Úgy is lehetsz 150 kilós, hogy közben a szervezeted éhezik, vagyis nem kap elegendő vitamint, ásványi anyagot, rostot, fehérjét, zsírt.

Akinek kevés pénz jut étkezésre, és olcsóbb, rosszabb minőségű dolgokat eszik (sok fehér kenyér, kolbász, szalonna), ezért hízik el nagyobb eséllyel, mint aki csirkemellet és zöldségeket eszik.

2012. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az egzotikus elméletben elcsavarva nyomokban felfedezni vélem azt az elméletet, ami azt fejtegeti: csak zsír vagy csak szénhidrát nem tud beépülni - egymásra szükségük van, hogy beépüljenek.

De a gyakorlatban ez nem nagyon megvalósítható, inkább csak megbetegítő.

2012. febr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem ezen. A barátnőd tényleg rászokhatna a gyepre, hátha átáll a szervezete kérődző módra, mint a tehén...
2012. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!