Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondjátok 1-2 nap alatt...

Azt mondjátok 1-2 nap alatt nem lehet visszahízni? Hát én meg tudtam csinálni.

Figyelt kérdés

Volt itt egy teszt is, ami "bizonyította" ezt az állítást, miszerint nem lehet pár zabanap után visszahízni!

Na, én most az ellenkezőjét bizonyítottam be! (sajnos)


pénteken mért súlyom 61 kg,vasárnap reggeli súlyom 62kg, ma reggel mért súlyom 64,3 kg!!!

Na ehhez mit szóltok nagyokosok? (az igaz, hogy nagy WC előtt vagyok még MA, de 3,5 kiló biztos nem fog kijönni belőlem!) Ezt magyarázzátok meg nekem!


2012. febr. 13. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

miket ettél?

nem fog megjönni?

2012. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1-1 jó hétvége után nálam is van 2-4 kg különbség. Pl. ha olyan ételeket eszem, amelyben sok a szénhidrát, kevés a rost (pl. hétvégén pásztortarhonya, palacsinta).

Ilyenkor 1-2 nap kell, míg visszarendeződik a dolog, ez bizony nagyrészt víz és salakanyag :)

2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miket ettem? lássuk csak :D

kezdtem a péntek estével (pénteken még egész nap rendesen ettem, kalóriában amennyi fogyáshoz kell) este megettem egy pizzát, majd pattogatott kukoricát. - ez reggelre távozott.

szombaton kenyér, kolbász, szilvásgombóc, ropi, keksz, csoki, este sörözés - másnap 2x wc - tehát kijött.

Vasárnap: rántott hús, krumpli, kolbász, kenyér, süti (jó sok), keksz, pattogatott kukorica - Ez még nem jött ki (bár az éjjel majdnem hánytam :D kell nekem ennyit zabálni?? :)

Tehát, a vasárnap reggeli 62 kg-tól nézve is 2.5 kiló rajtam maradt egy nap alatt! ez összesen 3,5 kiló a péntek reggeli 61-hez képest!

2012. febr. 13. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ennyit nekem minden hónapban ingadozik a súlyom simán a hormonális változásoktól. Nagy része ennek tehát víz, nem zsír.
2012. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyokos...!

Térj vissza a normál étkezésedhez és mérd meg magad 4-5nap múlva -.-

Aztán majd meglátod mi lesz. Maradt még bőven benned cucc. Pl egy csomó víz,amit a sok szénhidrát kötött meg amit megettél. De ha most visszacsökkented a mennyiséget akkor pár nap és távozik a víz és az egyéb dolgok is.

2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze, visszatértem mától a rendes kajáláshoz.

Amúgy nem bánom az elmúlt hétvégi zabálást, már nagyon jól esett megenni bármit amit megkívánok így 3,5 hónap után!

csak egy kicsit rosszul esett ezt látni a mérlegen :S

2012. febr. 13. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt senki nem mondta, hogy ideiglenesen sem megy fel 2-4 kiló, csak azt, hogy ez nem feltétlenül lesz tartós.

De persze eleve 1-2 nap kicsit többet evésről volt szó (pl. karácsony, szülinap), nem pedig arról, hogy az ember elkezd mértéktelenül zabálni.

(Nem mondom, hogy te azt csináltad, csak rámutatok, hogy a körülmények is sokat számítanak.)

2012. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó hány kiló vagy, 3 nap alatt egyszerűen sneki nem tud 3 kiló zsírt felszedni,ez tény. És ha nagyokosok vagyunk,ha nem (vagy esetleg te vagy a hülye,ezen is elgondolkozhatnál ha már ilyen kedvesen szólitottál meg minket:D) ez így van,amióta világ a világ és nem te leszel az egyetlen kivétel a humanoid fajban aki napi 1 kiló zsirt el tud raktározni.
2012. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké, bocsánat a megszólításért tényleg nem a legszebb, csakhát mindig azt olvasom itt, hogy 1-2 nap alatt nem hízik vissza az ember és erre tessék. akkor én nem vagyok ember :D Majd meglássuk mi lesz pár nap múlva, igazán kíváncsi vagyok...
2012. febr. 13. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
na mizu?
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!