Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondjátok 1-2 nap alatt...

Azt mondjátok 1-2 nap alatt nem lehet visszahízni? Hát én meg tudtam csinálni.

Figyelt kérdés

Volt itt egy teszt is, ami "bizonyította" ezt az állítást, miszerint nem lehet pár zabanap után visszahízni!

Na, én most az ellenkezőjét bizonyítottam be! (sajnos)


pénteken mért súlyom 61 kg,vasárnap reggeli súlyom 62kg, ma reggel mért súlyom 64,3 kg!!!

Na ehhez mit szóltok nagyokosok? (az igaz, hogy nagy WC előtt vagyok még MA, de 3,5 kiló biztos nem fog kijönni belőlem!) Ezt magyarázzátok meg nekem!


2012. febr. 13. 10:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát,minden a legnagyobb rendben! péntek reggeli súlyom 60,8 kg, ma reggel 60,5 :DDD

Szóval tényleg igaz! ennek nagyon örülök, de azért majdnem agyvérzést kaptam mikor megláttam, hogy 64!!! kiló voltam :)

szóval be lehet iktatni ilyen napokat, mostmár én is leteszteltem! köszi a válaszokat! :)

2012. febr. 18. 16:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy ugye! :D
2012. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!