Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy menni fog a fogyás?

Igy menni fog a fogyás?

Figyelt kérdés

155/57 kg. 15 éves lány vagyok, nyáron leadtam(mozogtamis hozzá) 10 kg-ot amit azóta sikeresen is tartok, de még van rajtam felesleg, és mostanában előről kezdtem a diétát(kalóriaszámolás) a napi 1600 kcal meg van napi szinten, de ennyi kalóriával nincs erőm a napi 1 óra sporthoz + néha rám jön a falásroham..... amit nem nagyon értek, de ha rámtörnek akkor nem jó a fogyókura, ezért gondolkoztam el rajta hogy valami mást kéne kitalálnom.... igazából még 5 kg-ot kellene leadnom és rendbe lennék.... de nagyon nehéz, ezzel sikerülne? R: bármi ami belefér 500 kalóriába(azért bármi mert akkor ilyenkor reggel tudnék "bűnözni") E: ami itthon van, de kis adagban.

U: alma,joghurt.

V: hús,túró

Igazából a reggelit azért gondoltam igy mert ha reggel ehetek édeset akkor azzal valamilyen szinten kompenzálnám az esti szénhidrátéhségemet nem? és lenne erőm tornázni is, mert jelenleg nincs.... koplalni nem szeretnék, mert babát azért majd még szeretnék majd:) Kérlek adjatok tanácsot.... leginkább ezzel az erő dologgal van gondom, mert ha van erőm akkor tornázok mint az állat de ha nincs akkor punnyadok......


2012. febr. 13. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel sportolsz, így több kcal-ra van szükséged! Interneten vannak kalória szükséglet kalkulátorok, ami egy megközelítő értéket adnak, hogy kb neked edzés mellett mennyit kell enned!

Én is fogyóztam, napi 1200kcal-al! Nekem bejött, de mikor kezdtem edzeni akkor már 1700 kcal-t ettem:)!

Egy a lényeg este 6-7 után nem kéne enni! Ha későn fekszel le akkor lefekvés előtt 2-3 órával. De inkább a 6 óra. Én csak azzal, hogy este 6 után nem eszek 2 hetene fogyok 1-2 kgt. És csak annyi hogy 6 után nem eszek. Aztán már vissza kell tankolnom, mert túl vékony vagyok:)))

De a közérzetem az pompás, így hogy sikerült! Nagyon szurkolok neked!!!sok sikert!!

2012. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!