Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A centik vajon hány kilogrammo...

A centik vajon hány kilogrammot érhetnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs mérlegem,és lehetőségem sincs szerezni(hosszú történet)...2 hete diétázom, 3,5-4cm ment le a derekamról, a hasamról 3cm(körfogat persze) mellből is olyan 4-5cm...mennyi kg lehet ez??persze tudom a centi a lényeg...de olvastam heti max egy kiló az egészséges...és szeretném tudni,hogy ez hány kiló lehet kb...meg lehetne e forditani az állitást,és azt fogalmazni mennyi centi a heti fogyáshoz ajánlott mennyiség? lehet butaság a kérdésem,kérem értsétek meg mire lennék leginkább kiváncsi....köszönöm:)
2012. febr. 14. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

először is a kérdés, hogy milyen diétát folytatsz? ugyanis ha nem mozogsz mellé, és inkább a "koplalós" diéták közül választottál, akkor többnyire folyadék, és izomveszteség megy végbe, ami kilóban is többet jelent, hiszen az izom és a víz nehezebb, mint a zsír. ezért nehéz kitalálni, hogy centinként ez mit jelent (viszont kétségkívül szép eredmény 2 hét alatt) a lényeg, hogy ne koplalj, egyél egészségesen, a vércsoportodnak megfelelő ételeket, igyál sokat, és ha van lehetőséged, akkor mozogj.

én is így fogytam le. annyi kiegészítéssel, hogy szénhidrátot max. reggelire ettem, és kialakítottam magamnak egy napi max. 1500 kalóriás étrendet. minden reggel kefírt/joghurtot/tejfölt/kakaót ettem és eszem a mai napig egy evőkanál lenmagliszttel, ami nagyban elősegíti az emésztést. ezen kívül minden másnap tornáztam és tornázom most is Rubint Réka "Add önmagad 1" című DVD-jére (nCORE-ról letölthető). nyárra garantáltan tuti leszel ezzel!

2012. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!Igen,full egészségesen,egyáltalán nem koplalok....napi 5-6evés....3-4liter folyadék,semmi cukor,semmi lliszt...zöldség,gyümölcs,csirke,olajos magvak...köszi a választ!!!!!!:)
2012. febr. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!