Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kérdezők fogyókúrán, vagy...

A kérdezők fogyókúrán, vagy hízókúrán vannak?

Figyelt kérdés
Elolvasva egyik-másik kérdést először ledöbbenek, majd elintézem annyival, hogy biztos szellemileg visszamaradott kérdezőről van szó. SOKAN halál komolyan képesek feltenni a következőhöz hasonló kérdéseket: "Ma kezdtem a fogyókúrát, jó lesz a mai étrendem?: reggeli: 2 narancs, 1 alma. ebéd: csirkecomb, kenyér, 5 virsli, kis szalonnával. vacsora: 3 tojásos rántotta, kis sajtos párizsi, 10 deka sajt" HOGY LEHET ENNYIT ENNI?! 19 éves fiú vagyok, de én nem tudnék ennyit megenni egy nap, valaki meg így fogyókúrázik. Ez hihetetlen... :D
2009. jún. 3. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

itt inkább a minőségen van a hangsúly, nem a mennyiségen...

a legrosszabb sztereotípia hogy "fogyókúra" alatt nem szabad enni.

2009. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg mikor megkérdezi,hogy fogyózok,ihatok egy nap 2 liter tejet ?
2009. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a 90 napos hívők soraiból kerülnek ki ezek a kérdések.Állítólag a diéta ezt írja elő. És ettől fogynak. Én már nem merek szólni, mert ezek szektává alakultak, és fel fognak négyelni. Bezony.
2009. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. lol, ez tetszett. :D

Amúgy valóban, mintha agymosott lenne egy részük. És képtelen vagyok elhinni, hogy ilyen étrenddel fogynak.

2009. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a fogyás titka az, hogy minél többet és zsírosabbakat zabálj, annyit, amennyi csak beléd fér. Végül is van benne logika. Ennyi kaja megemésztéséhez biztosan rengeteg kalóriát használ el a szervezeted.
2009. jún. 3. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Végre! Azt hittem csak én vagyok ennyire hülye, hogy nem értem ezeket a 90 napos őrülteket, akik már tényleg vallásos megszállottsággal ragaszkodnak az elképzeléseikhez! :D


A kérdésre a választ már megadták többen. Én amúgy tudnék ennyit enni, csak épp nem fogynék tőle. :D

2009. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 90 napossal az izomzatodat bontod nem a zsírt csak nem tűnik fel nekik.

A gyümölcscukor a szénhidrát meg a keményítő a zsírszöveteket táplálja abből bevisznek eleget a fehérjét meg elintézik 2 virslivel szép...

2009. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!