Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 centi magas, és 48-49 kg...

160 centi magas, és 48-49 kg körül vagyok, hogyan fogyhatnék? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok anorexiás mielőtt ezzel bombáznátok, de látom, hogy így sem nézek ki vékonynak! Mit tegyek?


Nem kérek szurkálódó kommenteket.


14/L


2012. febr. 14. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj es egyel kevesebbet.
2012. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit ne tegyél, arra figyelj, hogy ne hízz. Nemsokára valószínűleg nőni fogsz, és majd akkor megnyúlsz, vékonyabb is leszel.

A súlyoddal viszont most sincs probléma, a fogyókúrázáshoz pedig még nagyon fiatal vagy, úgyhogy ezt felejtsd el.

Mozogni kell, sportolni nyugodtan eljárhatsz, ez az alakodat is szépíti, a későbbiekre nézve is.

2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szurkálódni szeretnék, de szerintem nem fogynod kellene, ez a testsúly pont ideális, persze alkattól is függ. Inkább sporttal vagy tornával feszesebb hasfalat feneket stb. elérni aminek olyan hatása lesz mintha vékonyabb lennél.
2012. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fogynod! :) tökéletes a súlyod! Örülj neki. Ha nem sportolsz akkor kezdj el sportolni! Az egészséges életmód sosem árt! :) Nagyon vékonynak amúgy sem kell lenned! Tudom, hogy jól néz ki amikor egy fiatal nőnek kint vannak a csontjai, amikor olyan vékonyak a combjai mint másnak a felkarja, de ez egyáltalán nem egészséges.. Ráadásul a pasik sem szeretik ha egy csonti fekszik rajtuk.. Hidd el ez tényleg így van! :) Szóval a lényeg a lényeg, a húgom is ilyen paraméterekkel rendelkezik pont ennyi éves és tökéletes az alakja, szép csinos, mindenkinek tetszik..Szóval biztos te is nagyon csinos lehetsz ezzel a testsúllyal :) Csak ne aggúdj
2012. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!