Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete fogyózom nem drasztikus...

2 hete fogyózom nem drasztikusan de mozgok sokkal többet mint eddig. Mégse fogyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Igazából nem konkrétan fogyókúrázom hanem kevesebbet eszem többször és megválogatom a főtt ételt kivéve. A főtt ételből mindig eszem akármi is az, de ha tésztás akkor kevesebbet. Eddig semmit se mozogtam most majdnem minden nap vagy béres alexandra vagy norbi stb..

Másoknál láttam, hogy 2 hét alatt 5-10 kilókat fogytak nálam 1 ami talán lement, de ez is attól függ mikor mérem...

Normális ez? Változtassak?


2012. febr. 20. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

nálad is az van,hogy még mindig megkapja a szervezeted,az általad elpusztított ételekből,a napi kb 2000 kalóriát,ezért nem fogysz,

ha kevesebbet ennél,mondjuk csak 1500-at,akkor már fogynál is

2012. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az jól hazudott, aki azt írta, hogy 2 hét alatt 5-10 kilót fogyott, a normális max egészséges fogyás a heti 0,5-1 kg. Inkább számolj kalóriákat, sokszor azt hiszed alig számít valamit az a bizonyos étel, aztán rájössz, mennyi minden van benne.
2012. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Amit Te csinálsz, az nagyon nagyon messze van a drasztikus fogyókúra fogalmától.


2. Jobban tennéd ha inkább átformálnád az egész életmódodat. Ehhez tudom ajánlani a [link] oldalt, minden segítséget megtalálsz.


3. A béres meg norbi jó kedzésnek, csináld kitartóan, és ha úgy érzed, hogy már nem izzaszt meg, kezdj el futni, terembe járni!


4. Aki azt állítja, hogy 2 hét alatt 5-10 kilót ledobott az vagy hazudik, vagy egy hülye barom és csak vizet meg izmot vesztett. Heti 0,5-1kg zsírnál több nem fog lejönni. Tehát a tempód teljesen megfelelő.

2012. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt se feledd ha elkezdesz mozogni,súlyokat használni akkor izom is jön fel és az is súly.A mérleg azt is mutatja.
2012. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia én 8napja fogyózom edzek keveset eszem 4-5ször megválogatom mit eszek és egy hét alatt 3kgment le. Remélem továbbra is így megy szerintem valamit nem jól csinálsz.
2012. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok gondoltam leírom én mit csinálok.

minden nap reggel 40perc szobabicaj 20perc Rubint Réka hasizom este 40perc szobabicaj. a kaja pedig. reggeltől délig eszem olyat amibe van valami szénhidrát de az is csak teljeskiörlésüt teljeskiörlésü kenyér tészta vagy amibe teljeskiörlésü liszt van főzelék ilyesmi. húsból csak csirkemell vagy tengerihal. délután csak zöldség, gyömülcs, hal, csirkemell, saláta. semmi cukrosat nem eszem néha a reggeli zabpelyhembe rakom egy teáskanál mézet de ennyi semmi üdítőt nem iszom csak vizet.

ennyi. remélem neked is mennifog és hogy nekem is így megy tovább

2012. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehát napi max 1300 kalóriát eszem... Számolom..
2012. febr. 20. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok hát akkor nem tudom én nem számolom. olyan ételeket eszem csak ami belefér egy diétába de kicsi adagokat. lehet nem megfelelő ételekből áll az az 1300. fogyókúra elött többet ettél? annyira nem értek a dologhoz de szerintem két hét alatt 1kgnál többet kellet volna fogynod.
2012. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!