Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el a páromnak...

Hogy magyarázzam el a páromnak, hogy az nem jó fogyókúra ha hajnali 4-től este 5-ig csak egy zsemlét eszik?

Figyelt kérdés
Aztán eszik egy tál főzelékfélét vagy valamit, ha hazaér. Azt mondja nem éhes. Létezik, hogy tényleg nem éhes? Nem akarom, hogy éheztesse magát aztán elkezd enni és visszahízza a leadott kg-jainak a sokszorosát...
2012. febr. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nagyon kevés így, ráadásul a főzeléket meg - véleményem szerint - pont nem este kéne enni. :s

sokkal jobban járna, ha normálisan, de mértékkel étkezne. De, hogy ezt hogy magyarázd el neki, azt nem tudom. :( A nők sokszor "beleőrülnek" a fogyókúrájukba, egyik barátnőmnek próbálom már egy ideje mondani, hogy túlzásba esett, de nem érdekli. Hónapokkal ezelőtt nagyon jól nézett ki, mikor lefogyott olyan 50 kg-re, meg is dicsérte mindenki. Most meg már olyan, mint aki a halálán van, kb. 42 kg, és borzalmas. De ő még fogyni akar. :(

2012. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__27..


Mutasd meg neki az utolsó válaszomat innen, nincs kedvem most átfogalmazni és lepötyögni az egészet, de benne van a lényeg.

2012. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem , mégse az utolsót, hanem a hosszút. :D
2012. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megmutattam a páromnak, de nem érdekli.

Most mit csináljak? Nem akarom, hogy jojó effektusba kerüljön és még kövérebb legyen szegénykém.

2012. febr. 28. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól le írta flash csak egy apróságot kihagyott.

A kalóriát az izmok falják, ha valaki koplal akkor a teste hülye lenne pár hét alatt felélni az összes tartalékot, hisz lehet hogy hónapokig ínséges időszak következik, a tartalék felhasználása mellett az izmokat is lebontja hogy kevesebb kalóriára legyen szükség és tovább kitartson a tartalék.

Ha valaki debil akkor erre mondhatja azt hogy őt nem érdekli az izomzata csak az a baj hogy ilyen kicsi kalóriaigénnyel hamarabb épül le az immunrendszer és kezd el hullani a haj meg a fogak a tápanyaghiány miatt, minthogy elfogyna a tartalék amihez a test a túlélés érdekében ragaszkodik. Mellékesen megjegyzem a szív is egy izom ,hátha valakinek nem ugrik ez be egyből a koplalásról.


Most az a baj ezzel a kérdésedre nem válaszoltam. Mégiscsak rá kéne ilyeszteni valahogy meg megmutatni neki az egészséges alternatívát, mert ha így fogyik le nagyon szarul fog kinézni és a lecsökkent kalóriaigény miatt már viszonylag kevés ételtől is hízni fog.

2012. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, a katabolizmus kimaradt, fáradt voltam mikor írtam azt a választ. Egyébként nemtudom, talán p*csán kéne rúgni vagy a fene tudja mi lenne hatásos, sosem értettem ezt. Múltkor is pofáztam egy ismerősnek 3órán keresztül, bólogatott hogy igazam van, erre ugyanúgy koplal tovább, mondtam is neki hogy 'nyád. Szerintem hagyd rá, hadd csinálja, majd rájön.
2012. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!