Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, ha 15:00 után már csak...

Az jó, ha 15:00 után már csak zöldséget eszek?

Figyelt kérdés

Addig bármit, persze mértékkel, úgy, hogy kb. 1200kcal körül maradjak!

Szóval így fogok tudni fogyni? Esténkén kb.félóra torna, +ha jobb idő elmegyek futni is!

A fehérjét egyébként lehet zöldségből is "fedezni"? Mert szeretnék izmosodni is picit! És mindegy, hogy a nap melyik szakában fogyasztok fehérjét? Vagy muszáj torna/sport után?



2012. márc. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem jó.
2012. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, látom rácsaptál a hasadra és válaszoltál egyet!

A válaszod: nem hasznos!

De azért köszi:)

2012. márc. 2. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért talál ki mindenki ilyen saját kombinációkat?

Fehérjét edzés után mindenképp kell enni, de legjobb lenne minden étkezéshez.A növényi fehérje nem teljes értékű nemszokták beleszámolni. Izmosodni és fogyni egyszerre nem lehet. Az izmosodáshoz kalória többlet kell és sok szénhidrát nem csak sok fehérje. Azt hogy neked az 1200 kcal a súlyodhoz és az életviteledhez jó e mi honnan tudjuk.

A torna alatt remélem normális edzésre gondolsz, és a futásba rendszert fogsz vinni ha elkezded.

A főkérdésre csak ugyanazt tudom válaszolni: nem jó.

2012. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 1200KCAL tudom, hogy ideális nekem, nem is ez volt a kérdésem, erre nem is irányult kérdés! A kérdés az a 15 órai zöldségevésre irányult!

Miért is annyira rossz egyébként ez igy konkrétan?

Izmosodni és fogyni egyszerre nem lehet??? Már miért ne lehetne? Nem izomagyú akarok lenni, csak formás!

Én már láttam jó alakú, formás vegetáriánust, ők miből fedezik a fehérjét, ha nem esznek semmi állati eredetűt?

2012. márc. 2. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet izmosodni és fogyni egyszerre, mert a fogyáshoz csökkenteni kell a kalóriát, izomépítéshez meg növelni.

(Persze hogy jobb lesz az ember alakja, ha diéta mellet sportol, mert a zsír csökken, így az nagyobb lesz az izom SZÁZALÉKA.)

És estére kell a fehérje. Nem tudsz zöldségböl bevinni megfelelö mennyiséget. Szója, tofu, túró, tojásfehérje, fehérjeturmix, ezekböl lehet, ha nem eszel húst...

2012. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a segítséget! :)
2012. márc. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!