Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni, de...

Nagyon szeretnék fogyni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sose voltam vékony, de mostanában már nem érzem jól magam. Híztam és már nagyon zavar a kinézetem. Tudom hogy a sport segítene, de a gondom a következő. Másféléves gyermekemmel vagyok itthon (ami persze nem gond), a családom többi része viszont külföldön van (beleértve a férjem, tesóm, sógornőm, mindenki). Sajnos nincs olyan ismerősöm vagy barátom aki tudna vigyázni a gyermekemre amíg én elmegyek úszni vagy sportolni. A lakásba semmiféle "gép" nem férne el. Tudom, hogy ezek kifogások, de sajnos így van. Viszont nagyon szeretnék fogyni és azt tudom, hogy az hogy odafigyelek arra hogy mit eszek, az csak egy lépés, mert igazán eredményt sporttal lehet elérni. Fogyibogyókat nem szeretnék szedni? Segítsetek kérlek! Köszönöm
2012. márc. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Eddz otthon, nemrég olvastam hogy valaki otthon edzett a babát emelgetve csinált hasizom gyakorlatokat és nagyon tetszett a babának.Mondjuk az lehet nem másfél éves baba volt :D. Esetleg ha valahogy mégis van 45perc nyugtod annyi idő alatt le lehet zavarni egy sajátsúlyos edzést otthon. Sétálj sokat babakocsival. Minden próbálkozás jobb mint a semmi. Diétával is lehet fogyni csak sporttal könnyebb és sporttal lesz 100as az eredmény. De mondom ha csak próbálkozol a sportal már az is sokat jelenthet, mondjuk 1héten 2 vagy 3edzést ha sikerül végigcsináálni otthon, meg majdnem minden nap babakocsizol egy órát. Jobbat nem tudok, tényleg nehéz a helyzeted ,de lehetetlen akkor sincs. :)

2012. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod ezek csak kifogások és semmi több. Én 4 hónap alatt fogytam 12 kilót anélkül hogy bármi extra mozgást végeztem volna.

Nem nagy titok hogyan, kevesebbet ettem ennyi mindössze.

Ha nem csinálsz az égvilágon semmit a szervezeted akkor is megközelítőleg 2000 kalóriát emészt fel naponta, de természetesen bármi amit csinálsz ezt növeli, a házi munka is! Bár sokan nem tudják, de a tanulás is növeli a kalóriafelhasználást. Az emberi szervezetben az agysejtek igénylik a legtöbb energiát ( arányosan persze ), amit ha erőltetsz ugyanúgy növekszik mint az izmok energia igénye.


Tehát elegendő ha odafigyelsz mennyit eszel, számold a kalóriákat. Én fokozatos (napról-napra) csökkentettem az adagokat, ami nem tagadom nem könnyű mert folytonos éhséggel jár, viszont a szervezeted fokozatosan hozzászokik és nem kapcsol un. "energiatakarékos üzemmódba". Valamint a gyomros is beszűkül lassan és már nem fog gyötörni az éhség annyira mint azelőtt.

2012. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!