Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most van vége a fogyókúrámnak?

Nettane kérdése:

Most van vége a fogyókúrámnak?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogyózom és 5 kg-ot fogytam.most 65 kg vagyok és nagyon nagy a hasam.mindig azt hallom hogy egyszer majd megunom a fogyókúrát és elkezdek zabálni és visszahízni....ez sajnos így is lett.ma van a 2. napja hogy nem birok magamnak parancsolni, mit csináljak?segítség
2012. márc. 2. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is megtapasztaltam már, és sajnos nincs rá csodaszer, csak a jó öreg akaraterő. Ha nem bírsz magaddal, visszajön minden + egy kis extra is.

De ha le tudtál adni 5kg-ot akkor van hozzá erőd, ugyanaz a hozzáállás kell a súly megtartásához mint a leadásához.

Ha éhes vagy és nem bírsz magaddal evés előtt igyál meg 1-2-3 nagy pohár vizet, kinek mennyi a jó, és csak azután egyél, így kevesebb étel is elégnek tűnik majd.

2012. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a jojo effektus.

Én ezért nem szerettem a fogyókúrákat, főleg amiben megszabják hogy mikor mit egyél. Mert egy ideig ment, aztán nekiestem a hűtőnek...

Én életmódot váltottam. Így eszek nagyjából mindent, csak nem mindegy hogy milyet. Nekem nagyon megtetszett az update, és sanyargatás nélkül 4 hét alatt 2 kilót fogytam. Szénhidrát csökkentett tésztát eszek ha eszek, azt is 12-ig. Ma pl isteni lasagne-t csináltam. :) Igyekszem 5ször enni, és ha csokira vágyom, vettem updates csokit, nekem izlik, igaz nem milka, de pár kocka uzsonnára, és letudtam a "csokiingert".

Mellette minden nap tornázom 40 perc körül, ahogy időm engedi (gyerekek mellett).

Nekem ez bejött, és ha ennék este 9kor is valamit, hát eszek egy tojást vagy valamit ami update 1-es. 4 hete semmi hiányt nem szenvednek az ízlelőbimbóim, pizzát is magam sütöm (vagy update pékség), így nem kell semmiről lemondanom.

2012. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy írtatok..
2012. márc. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!