Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a fogyókúrás módszer?...

Jó ez a fogyókúrás módszer? (lent) Nem fogyok túl keveset?

Figyelt kérdés

két hónapja fogyózok és 8,1kg ment le kb.Ruhaméreteken is látszik,kisebb méretet hordok.Jelenleg 63,9kg vagyok,de az utóbbi időben nagyon belassult a fogyás(kb heti max 0,5kg-ra vagy van olyan hét ,amikor leáll teljesen)-pedig mindent ugyanúgy csinálok.

Hetente legalább kétszer járok edzeni,időtől függően.Napi ötször étkezem kis adagokat.Utolsó étkezés 17 óra körül van,utána nem eszem.Sok zöldséget,mértékkel gyümölcsöt és húst eszek. Teljes kiőrlésű kenyeret vagy korpás t.kiőrlésű kekszet eszek ,ha megkívánom néha.Kerülöm az olajos, cukros,lisztes dolgokat-ezek nem is hiányoznak már(2 hónap alatt kétszer bűnöztem picit,de ez belefér).

Edzés után ízesített fehérjeturmixot iszom-kevés a kalória tartalma,telít és kiváltja az édességet.

Valamit rosszul csinálhatok,hogy ennyire lassul a fogyás? Vagy normális?


2012. márc. 4. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök normális 2hónap alatt 8kg.

És az is normális, hogy belassul a fogyás. Nem kell aggódnod csináld így tovább és hidd el fogsz még fogyni

2012. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!