Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem gáz? Este 7-kor ettem...

Nem gáz? Este 7-kor ettem tojásrántottát! Így a napi kalóriám 1250-1300 lett.

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam ilyenkor ilyet enni, max egy abonettet sajttal, de ma elcsúszott az összes étkezésem.11 előtt nem fekszem le aludni és már nem eszem mást. Mellette ma 50 percet futottam.
2012. márc. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem a tojásrántottával van a baj , hanem hogy este 7 után ! Hiába 1300 a kalóriád , akkor se szabad már ilyenkor enni.

Ez a mai nap ilyen lett,holnap figyelj oda . :)

2012. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom... Ez a mai így sikeredett, eddig nem volt ilyen (és nem is szándékozom), de rendes ebédre nem volt időm, sem lehetőségem ma, és annyira kívántam valami meleget. :)
2012. márc. 12. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
És akkor mivan ha este 7 kor evett? nem 8 kor fekszik le.. Én meg 11 kor fogok vacsorázni, és hajnali 2 kor fekszem.. És én is fogyozóm.. Attól is függ mikor fekszel.. Mert a 6 óra utáni nem evés arra vonatkozik,aki kb 9 kor fekszik.. Ja és estére inkább fehérjés ételt kell enni,tojás pont ilyen.. Semmi baj nincs ezzel ..
2012. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2 tojás volt, abból is csipegetett a lányom, és egy kis olíva olajat tettem alá (nem sokat).
2012. márc. 12. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hiszen a tojás fehérjét tartalmaz, sokkal jobb estére, mint a vajas kenyér vagy szendvics. Az este 7-tel sincs baj, nem vagyok a "6-után-nem-evés" híve, hiszen nem jó, ha 10-12 órán át koplal a szervezeted.
2012. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!