Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le magam?...

Hogyan állítsam le magam? Állandóan zabálok!

Figyelt kérdés

Az étrendem teljesen rendben van,sportolok, odafigyelek, hogy mit és mennyit eszek, de mostanában szinte minden nap bezabálok. De komolyan. Általában 800-900 kcal körül szoktam enni, így érzem jól magam, de ezen a héten 3X is bezabáltam este, de nem értelmes ételt ettem, hanem szennyet: kekszeket, csokit, mézeskalácsot, müzlit... Ma is és így lett a mai napom 1660 kcal összesen. Nem szeretnék meghízni (két éve 10 kg-t fogytam, azóta tartom és az elmúlt hónapokban fogytam még 5 kg-t), légyszi segítsetek, hogyan kerüljem el a nassolást!

előre is köszönöm, és egyébként kellene még fogynom szerintetek, ha 164 cm/ 51 kg vagyok?

19/L



2012. márc. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

hülye idióta, miért eszel egy nap900 kalóriát? és még csodálkozol hol amint lehetőséged van rá bezabálsz mint egy hülye disznó?


Csernus Imre voltam, sziasztok!

2012. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit dúrván, de igaza volt az első válaszolónak. Azért jönnek rád a falási rohamok, mert éhezteted a tested, ezt nem szabad. Ha csak súlyt akarsz tartani, teljesen jó az 1600 kcal, sőt. Szóval ez nem bezabálás. A 4000 kcal, na az, bezabálás! Iktass be édességet is az étrendbe, léteznek ezekből egészségesek is, és nem lesz hiányod.
2012. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyél szilvalekvárt, én most ettem 100 grammot, ez csak 250 kcal, ha ez a mennyiség csokiba átváltva 560 kalória:D
2012. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, tudom, hogy kevés a kalória, de ennyivel érzem jól magam, na meg egész nap rohanásban vagyok és alig marad időm az evésre (pl. vmikor alig eszem 500 kcal-t)
2012. márc. 16. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor készülj fel, hogy tök felesbe strapáltad magad, mert amint elkezdesz ENNI (!) a duplájá hízod vissza. De aki hülye...


Mellesleg normál étrenddel kéne 1600 körül enned, te ellenben 800-akon vegetálsz, még jó, hogy ki vagy éhezve.

2012. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ez a zabálás elfog tartani egy darabig, rákapsz az édesre, és nem fogsz tudni leállni vele.


Én is éheztem, volt, hogy napi 200-on vegetáltam - igen, anorexia a javából -, most meg csoki, péksüti, csipsz, édes, szal minden sz.r. Tudom, hogy vissza fogok hízni a leadottból, de örülnék ha végre 52-53 lehetnék (mst 168-47), így büntetlenül zabálom a ratyi kajákat. Majd ha elérem az 52-53-at, akkor sport, meg váltok, addig viszont nem érdekel.

2012. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én nem mondom senkire, hogy hülye ilyenekért de azt, hogy beteges igen. Te azt írtad, hogy 164 centi vagy és 51kg. Azt javaslom ha egeszseges akarsz maradni tartod ezt a súlyt. Teljesen jo és még pár kg plusz is belefér. Nekem anyukám orvos és tudom, hogy egy lánynak az az egészséges/ideális súly ha 10 max 12 kiloval konyebb annal ahány centi 100cm fölött. Szóval mivel 164 cm vagy meg az 54 kg is belefér,de ajánlom tartsd a mostani súlyod. Ha tovább fogysz mert neheznek érzed magad/kövèérnek látod keress fel egy orvost. Vagy azt mondja hogy anorexiás vagy vagy ha tovább fogytál mèg a soványt majd a kórosan doványt is. Röviden ne zabálj hanem legyel termeszetes. Nyugodtan ehetsz ha éhrs vagy de akkor répát meg hasonlókat. Ja és csak délelőtt egyél almát banánt és más édrs gyümölcsöket.

(bocsánat az elírásokért, ékezethiányokért és egyéb nyelvhelyességi hibákért remélem még érthető a válasz)

2014. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem túl keveset eszel ha kicsit többet ennél és felszednél kb 2-3kg-ot akkor is teljessen jól néznél ki ráadásul nem kívánnád a sok édességet.Viszont ha tartod a napi800-900kcal-t akkor a végén annyi zabálási roham jön rád,hogy sokkal többet hízol mintha egy kicsivel többet ennél.
2015. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!