Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt napi szinten...

Diéta alatt napi szinten mennyi friss zöldség, illetve gyümölcs ehető naponta? A zöldségekkel nem lehet túlzásokba esni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy az étkezésemet sok friss zöldséggel egészíteném ki mondjuk kenyér helyett, vagy köret helyett sok zöldséget ennék, illetve savanyúságot.

Ez nem probléma diéta esetén?



2012. márc. 20. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöldséget, gyümölcsöt nem lehet túlzásba vinni, bár a savanyúsággal csínján bánj, a sok sav gyomorégést okozhat.
2012. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gyümölcsre figyelj oda, a gyümölcscukor miatt. Amúgy rengeteg zöldség van, ami nagyon kevés kalóriát és szénhidrátot tartalmaz, így korlátlanul fogyasztható.


Nekem a sok savanyúság nem szokott gondot okozni, így én abból is van hogy sokat eszem, főleg a vecsési káposztából.

2012. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sőt! ha a diétád célja a fogyás, nem is tehetnél jobbat :) viszont én azt javasolnám, hogy a savanyúságokkal bánj csínján, és amikor csak tudsz, friss zöldséget egyél inkább. az ecetes savanyúk nem valami egészségesek, a savanyú káposztából meg a magas sótartalom miatt nem jó mértéktelenül fogyasztani.
2013. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!