Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék hízni, mert...

Gyorsan szeretnék hízni, mert már undorodom magamtól, ezzel az étrenddel elérhetem? 160cm 30kilos lány

Figyelt kérdés

pl a mai napom:

reggel 5 evőkanál zabpehely+5marék dió+2mandarin+175g natur joghurt

tízórai 1 főtt tarja, 1 sz sajt, 2sz sonka+2barna kenyér+1 csemegeuborka, 1 alma

ebéd 2főtt tojás 1.5tányér sárgaborsófőzelék

uzsi 2db káposztával töltött paprika

vacsi 1 pohár natur joghurt 2mandarin, 1alma, 1 körte-gyümölcssaláta majd a joghurtttal leöntve

most ettem 2 nagy répát


2012. márc. 23. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tünik rossznak, arra törekedj hogy ha eszel akkor magas kalória tartalmúkat válassz. pl gyümölcsből banán. zabpehelyből nyugodtan tegyél rá még egy pár evőkanállal.
2012. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly, hogy 30 kilós vagy, hízni akarsz és vacsorára répát eszel meg joghurtot????? Szerintem tök rossz aZ egész. Tejszinhabos kakaót igyál meg vajas kenyeret egyél főtt tarjával. Uzsi káposzta meg paprika? Ez vicc?
2012. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
ja, szerintem se jó :( mert én ennék pl pörköltet, vagy zsírosabb ételeket :) bár ha te ennyire egészségesen eszel...bár én csak örülnék a helyedben hány éves vagy? majd hízol....
2012. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
én ne szeretnék hízni de ettem : 2 májkrémes zsömlét....2 szelet nagy kenyeret amin lekvár volt...egy csomag ropi...2 kocka csoki...meg piroska szörpöt ittam egész nap....
2012. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha hirtelen összezabálsz sütit meg pörköltet mértéktelenül, akkor ugyan hízni fogsz, de nagyon csúnyán, és azt gondolom nem akarod.

Ettől függetlenül beiktathatnál az étkezésedbe kicsit "hizlalóbb" ételeket is, de mértékkel és odafigyelve!

Ebédre egyél egy normális adag bolognait, vagy aranygaluskát, vagy rántott húst sült krumplival és káposzta salátával... ilyeneket. Szóval normális kaját, normális mennyiségben, de minden nap. Utána mehet egy kis(!) csoki, ha gondolod, vagy bármi desszert, szintén mértékkel, mert nem az elhízás a cél.

Reggelire ehetnél pirítóst mondjuk lekvárral. Két kisebb szelet.

Vacsorára esetleg valami szendvics, de ne túl későn, vagy tojásrántotta, esetleg bundás kenyér, ezek se túl későn.

2012. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. attól hogy hízni akar mért kéne össze vissza zabálnia?? éppen sárgaborsó volt az ebéd az se annyira diétás majd másik nap eszik bolonyait. Lehet hogy ez is nagy erőfeszítés neki hogy ennyit megbírjon enni. sok ember aki hízni akar nem bír olyan sokat enni még ha megfeszül sem. a zabpehely is jó kaja reggelire csak több kell belőle, uzsonnára ehetnél pudingot, csokit, vagy péksütit, banánt. szerintem ha répát kíván jó az estére kell a zöldség is a szervezetnek és a gyomra se lesz rossz éjszakára.
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt most nem fogom neked összeszámolni.

számold ki magadnak a napi kalória igényed és nyomj hozzá pluszba 500kalt mondjuk.

az uzsiból kimaradt a fehérje.

a vacsiban is szinte semmi fehérje nincs.

a tízóraira meg nyugodtan küldjél be 10-20deka tarját/sonkát,ne szeletre számold.

2012. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vacsoráddal max. éhen halni lehet. Legalább 1 zsemle vagy annak megfelelő kenyér, szendvicsnek megcsinálva, valami húsféle vagy felvágott + sajt. A répát max. desszernek, és a gyümölcsöt is. Egyik sem főétkezés, és a joghurt sem. A natúr joghurt egészséges, de mint tápláló vacsora, nevetséges.
2012. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kizárt, fogyós kaják helyett EGYÉL!


R+V.:

- tej/kakaó/tejeskv

- péksütemény

- szendvics felvágottal, sajttal, zölddel

- rántotta/tükörtojás/bundáskenyér

- főtt virsli


T - U. :

- banán, v kalóriásabb gyümölcs (pl. mézes alma, sajt almával, körtével, mag+gyümölcs)

- olajos mag

- joghurt maggal, v mézzel


E

- leves

- tésztaétel

- hús+köret

- főzelék+köret

- ha fér beléd, desszert


Utóvacsi lefekvés előtt:

- bögre kakaó, mézes tej

- mag

- túró rudi

- pár szem kex

2012. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu / alapismeretek <--tömegnövelés alapjai garantálom hogy ettől fogsz hízni
2012. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!