Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék hízni, mert...

Gyorsan szeretnék hízni, mert már undorodom magamtól, ezzel az étrenddel elérhetem? 160cm 30kilos lány

Figyelt kérdés

pl a mai napom:

reggel 5 evőkanál zabpehely+5marék dió+2mandarin+175g natur joghurt

tízórai 1 főtt tarja, 1 sz sajt, 2sz sonka+2barna kenyér+1 csemegeuborka, 1 alma

ebéd 2főtt tojás 1.5tányér sárgaborsófőzelék

uzsi 2db káposztával töltött paprika

vacsi 1 pohár natur joghurt 2mandarin, 1alma, 1 körte-gyümölcssaláta majd a joghurtttal leöntve

most ettem 2 nagy répát


2012. márc. 23. 18:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi

mai ettem csirkét majdnem fél kilot, meg zabpelyhet, 250g túrót, narancsot, almát, retket, káposztát, 1sz rozskenyeret sajtkrémmel újhagymával, fehérjeturmixot, 50gramm mandulaforgácsot

2012. márc. 31. 20:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem inkább diétának tűnik, ha nem is fogyókúrának, de max súlytartónak.Alig eszel szénhidrátot és zsírt.Te nyugodtan ehetnél zsírdúsabb joghurtokat, akár tejszínes sütiket is, rántott húst...irigyellek hallod!!:D Nem azt mondom hogy zabálj össze vissza, mert a minőségi fehérjét, és a zöldséget, gyümölcsöt természetesen részesítsd előnyben, de te azért néha elengedheted magad!
2012. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ez így teljesen jó!

ahhoz hogy hízz nem kell esténként pizzát meg csokit bevágnod mert az egészségtelen és akkor nem szépen kialakul az alakod hanem meghízol mint valami plötyi valami...

természetesen az édességet nem kell sajnálnod magadról..

2012. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!