Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek este 8 után?

Mit egyek este 8 után?

Figyelt kérdés

délben ebédelek, utanna munka, ahol nem tudok enni. vagyis egy almát sikerült kb 4 ora felé megennem. elég éhesen szoktam hazajönni munkábol. most kezdtem csak a fogyokurat.


ma ettem egy sült csirkecombot és egy sült csirkeszárnyat zöldséggel. de csak mert nem tudtam mit lehet, és mert nem akartam hogy megromoljon.


2012. márc. 28. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
egyébként reggelire 2 szelet kenyert ettem, sonkával és sok zöldséggel. ebédre pedig 2 kis szelet rántott hust zöldséggel.
2012. márc. 28. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmit,egy csirkecomb meg egy szarny boven eleg a szervezetnek ha fogyni akarsz
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már nem is akarok enni. többi napra gondoltam. joghurtokért nem vagyok oda, meg mivel déltől nem eszem nem is laknák vele jol. várom a tanácsokat.
2012. márc. 28. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak aki a semmit javasolta,, nem írok kisregényt hogy miért hülyeség amit írt de enni kell, és szénhidrátot is kéne tartalmaznia az "étrendednek" ami messze nem az még...bodybuilder.hu / alapismeretek....
2012. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 °:Amigo:° ***** válasza:

Kenyér, rántott hús....

Hogy jutnak eszedbe ilyenek, ha fogyni akarsz, érthetetlen.

Nem ismersz normális ételeket ?

Meg az mi, hogy nem tudsz enni munka közben ?! Olyan nincs.


Kicsit kapd össze magad, mert a túl sok kajálásnál csak egy rosszabb van, a túl kevés.

(ugyanis a sokból ha visszaveszel, tudsz fogyni, de a kevéstől lassú lesz az anyagcseréd és ez egyre csak rosszabb lesz)

2012. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-től 8ig dolgozom. 10 perces szünetem van. az arra elég hogy elmenjek wc-re. utkozben megettem egy almát. sajnos másra nem fér bele ennyi időbe.
2012. márc. 29. 15:49
 7/10 A kérdező kommentje:

egyébként mi a normális étel?


kenyeret reggelire ettem. hust meg szerintem nem lehet elhagyni. nem vega vagyok. valamiből kell az erő is.

tejet és tejtermékeket pedig nem szeretem. más nem tudom mit ehetnék.

2012. márc. 29. 15:50
 8/10 °:Amigo:° ***** válasza:

Tejtermék nem igazán kell, nem baj ha nem szereted.

Hús az természetesen szükséges, csak a rántott változat konkrétan hulladék. (olajban nem sütünk semmit)

Párolt, grillezett húsokat készíts!

Tojást is ehetsz, sok zöldséggel, reggelire zabpelyhet, gyümölcsöt is (módjával).


Ami a munkádat illeti, nem ismerem a törvényeket, mert még sosem voltam alkalmazott, de úgy tudom, hogy kötelesek biztosítani szünetet (pl cigiszünet, wc, stb óránként 5 percet talán...)

A 10 perces szünet alatt akár meleg ételt is lehet enni, ezt neked kell megoldani.

2012. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
10 percem van. az alatt épp elérek az öltözőig, meg vissza. egyébként a rántott hust sütőben csináltam, 3 evőkanál olaj volt rajta.
2012. márc. 30. 12:42
 10/10 °:Amigo:° ***** válasza:

30g. olaj 270 kilokalória, amit a panír szépen beszív.

De nem is ez a baj vele, hanem a sütőolaj zsírsavösszetétele. Ráadásul nagy hőfokon az olaj szerkezete módosul, káros anyagok szabadulnak fel belőle.

Ha már olaj, akkor magas Omega3 zsírsav tartalmú és hidegen sajtolt. Salátára, zöldségre, mehet bátran HIDEGEN.

De ismétlem : Olajban soha nem sütünk semmit ! a felhevített olaj MÉREG ! (nem véletlenül nem szabad a csatornába önteni, soha nem bomlik le, ahogy a szervezetben sem)


A munkahelyedhez nem tudok tanácsot adni, nem tűnik jónak :-)

Durva, hogy 600 méterre van az öltöző, bár nem értem, miért kell az öltözőben enni.


Ha utazok és nem tudom, hogy ahova megyek, kapok -e rendes élelmet, akkor a következőt viszem magammal:


Egy shakerbe (légmentesen zárható, műanyag) teszek 100 g. apró szemű zabpelyhet, 25g. darált lenmagot, pár szem mazsolát v. aszalt félbevágott gyümölcsöt (ez utóbbi nem kötelező, csak ha belefér a diétádba) és 50g. csokis proteinport (tejsavó protein).

Ezt így magammal viszem, a legnagyobb melegben sem romlik meg. Fogyasztás előtt hideg vízzel felöntöm, összerázom és pár perc múlva fogyasztható.

Szerintem elég jó ízre is, bár az engem nem nagyon érdekel :-)

2012. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!