Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hat komolyan mondom rosszul...

Hat komolyan mondom rosszul vagyok mar a sok hulyesegtol amit ide irkaltok. Ti ezt komolyan elhiszitek?

Figyelt kérdés
allandoan olvasom hogy szamolgatni hany kcal meg hany gramm. ha valaki evett egy harapas csokit vagy egy kanal tesztat akkor vege a vilagnak karbavesz az egesz fogyokura. en 30 kilot fogytam 2 eve es azota is tartom a sulyomat egy deka nem jott ram vissza. tudjatok mit ettem? nokedlit tesztat krumplit porkoltot csokit mindent amit azelott is ettem ja es napi 4-5 szelet ZSIROS FEHERKENYERET paradicsommal hagymaval tejjel. semmit nem vontam meg magamtol egyetlen egy titok tornaztam. nem futottam meg ilyen olyan 2 ora hosszas mozgas napi 30-45 perc torna otthon a szobamban 1 ev alatt -30 kg....
2012. márc. 30. 14:09
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ezt azoknak irom akik fogyni szeretnenek es itt megy az agymosas mig szamolgattam egy dekat se fogytam hisz koplalni kellett majdnem ehenhaltam.
2012. márc. 30. 14:12
 2/28 anonim válasza:
0%
Remélem azért írsz ékezet nélkül, mert vagy angol op rendszered van vagy a billentyűzeted az. Ha pedig nem akkor írj ékezettel. A kérdésre a válasz: Igazad van!
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
A számolgatás nem egyenlő azzal, hogy koplalsz. Vagy csak 1000 kcal-ig tudsz számolni? Vagy mi? Jó lesz ez a kérdés. :D
2012. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, ez jó xD

Én 14 hónapja számolom a kalóriákat (jó, van, hogy tartok pár szünet napot, mikor sz@rok rá...), de 1700-ig is el tudok számolni, meg 1400-ig.

Kérdező, azért, mert neked ez jött be, nem biztos, hogy aki más módszert választ, az hülye...

2012. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nos a billentyuzetem miatt irok ekezet nelkul. ez most nagyon lenyeges volt...
2012. márc. 30. 14:36
 6/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek kérdező! Én is ugyan így csináltam és egy év alatt eddig -27kg... Még 5 hátra van :)
2012. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
na ugye :))
2012. márc. 30. 14:47
 8/28 anonim ***** válasza:
internetről kerestél valami jó kis tornát? érdekelne, hogy milyen féle.
2012. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Részben egyetértek. A koplalás valóban nem vezet célhoz, mivel a szervezet elkezd raktározni. Valóban a mozgás a legfontosabb... azaz a kalória elégetése.


De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy 50kg-s lány, aki csak 2kg-ot szeretne fogyni, de nem kezd el tudatosan étkezni, az hiába tornázgat a szobájában, mivel valószínűleg előtte is mozgékony volt, nem fog moccanni a mérleg.


Az, hogy 30kg-t fogytál az azt jelenti, hogy nem 60kg-ról indultál... hanem minimum 80kg-ról, de inkább 100 környékéről. Nagyobb súlyból, könnyebb fogyni, főleg, ha előtte lanyha életet éltél, de hirtelen bevezetted a mindennapi tornázást. Ez így érthető.


De azért tényleg ne nézd hülyének azokat, akik tudatosan akarnak étkezni, ugyanis ez nem csak a fogyáshoz segítség, hanem az egészséges életmódhoz és testhez is. Az hogy csokival és zsírral fogytál az nem tett egészségesebbé csak vékonyabbá.

2012. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nem neztem internetrol tornat csak magamtol csinaltam ami epp eszembe jutott.
2012. márc. 30. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!