Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napig szó szerint Zabáltam....

5 napig szó szerint Zabáltam. :| mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés
mennyit hízhattam ami zsírba jött fel?:/
2012. márc. 30. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sokat.
2012. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aj most olyan lelkiismeret furdalásom van. :/ ráadásul semmit nem mozogtam... jó nem feküdtem egész nap, de igy futni nem mentem meg semmi. :(:(:(:(
2012. márc. 30. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
15kilót 3dekát meg 8kalóriát
2012. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. fél-másfél kg között de így, hogy nem tudjuk mennyit és mit ettél nem lehet pontosan megmondani.
2012. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy nagyon már én se tudom, de pl. tábla csoki az egészet :| magamra se ismerek komolyan.. :( ://// bnőmnél voltam külföldön és gondoltam "picit" :| lazítok ezzel a fogyókúrával...
2012. márc. 30. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén. Szerinted honnan a francból tudjuk, hogy mennyit hízhattál? Ennyi erővel megkérdezhetném, hogy mennyit fogyhattam, ha a héten tökre diétásan étkeztem, meg sokat mozogtam? Meg tudnád mondani? Szerintem nem.

Amúgy 5 nap alatt meg nem lehet sokat hízni. 1 kg zsír 9000 kcal. Ha a mérleg sokkal több kilót mutat, az nem mind zsír, annak a nagy része víz meg kaja(ha nem voltál wc-n).

2012. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!