Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Leg Magic jó az összeérő,...

A Leg Magic jó az összeérő, husisabb combok helyreállításához?

Figyelt kérdés
és hányszor kellene edzenem, mennyit?

2012. ápr. 1. 14:37
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
35%

Szart se ér, elárulom. Inkább járj el naponta legalább 1 órát futni. Helyileg úgyse tudod leadni a zsírt, hogy csak a combodról fogyjon. Fogyni csak egyszerre lehet mindenhonnan. És nem koplalással, hanem fehérjedús és cukormentes diétával.


Aki mást mond, az hazudik vagy el akar neked adni valami szart (pl leg magicet).

2012. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Étrend + normális edzés, ez a módszer, járj terembe, vagy valami csoportos edzésre, vagy itt a jó idő futás,bringa satöbbi csoda gép, csodaszer,csoda diéta nincs, ésszerű kiszámolt táplálkozás és kemény edzés viszont csodára képes
2012. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
őszintén szólva nekem használt. ha a gyakorlatot megcsinálod (vagy legalábbis egy részét mert lássuk be nem vagyok én se egy rubint réka) és emellett figyelsz az étrendedre akkor szépen lassan lemennek a plusz kilók. én nem szeretek a szabadban futni, mert túl gyorsan elfáradok és akkor szinte elájulok. annyi biztos, hogy a futással többre mész, de a leg magic se utolsó.
2012. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van, szülinapomra kaptam.

Semmi mást nem tettem, mint kb. kétnaponta végigcsináltam az edzés felét (kb 15-20 perc) 2 hónapon belül egy mérettel kisebb lett a combom :)))))))

2012. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!