Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lehet hogy fejben már...

Az lehet hogy fejben már anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan vékony meg ilyesmi, de a viselkedésem egyre jobban aggaszt nem csak engem, hanem környezetem is észrevette már.

10 kilót fogytam és most nem merek megállni, pedig elég lenne már de egyszerűen nem tudom abbahagyni. Nem merem. rettegek a visszahízástól, dekák miatt képes vagyok depresszióba esni napokra, hetekre, mindenkit bántok, agresszív vagyok, folyamatosan mérem magam, alig eszem mert félek hogy sok lesz! Ha előre kiszámolom hogy mennyit ehetek, akkor evés közbe még annak is félreteszem a felét, aztán egész nap csak fekszem, sírok mert nincs energiám sem. Alig birok megmozdulni olyan gyenge vagyok, pedig tornázni is szoktam (csak így sokkal nehezebb és semmi örömöm nincs abban sem)

Aztán jönnek a falásrohamok, amitől 2-4 kilók feljönnek rám, aztán egy hét depi, sírás, koplalás hogy lemenjen. Ezt abba akarom hagyni! eddig 1200 kalóriát ettem, de az utóbbi időkben alig 1000-et. vissza akarok térni a rendes étkezéshez, legalább 1400- kalóriáig, de még többet is ehetnék ha rendesen sportolok. Hogy csináljam, hogy közben ne hízzak? Mit tegyek? volt már valaki ilyen helyzetben?


2012. ápr. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de azt gondolom, hogy minden agyban dől el. Senki nem kötelez arra, hogy rontsd a saját életed. Felismerted a problémát, hát hagyd abba. Nem érzéketlen vagyok, tudom, hogy miről beszélek. Nekem ennél súlyosabb mentális problémáim voltak, de rájöttem,hogy csak én tudok magamon segíteni. 'Sten áldjon.
2012. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, felismertem és tisztában vagyok a problémámmal, mégis rettegek, hogy ha abbahagyom meghízok. Nem olyan egyszerű dolog ez. Első lépésként odaadtam anyukámnak a mérleget, hogy rakja el és csak hetente 1x adja ide... már előre félek :S
2012. ápr. 2. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez a mai 14-16 évesek problémája, eltaláltam?
2012. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem, 23 vagyok...
2012. ápr. 2. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Anorexiás CSAK fejben lehetsz.Ez egy betegség, és nem lehet azzal megoldani, hogy itt azt mondjuk, egyél többet, vagy hogy nem vagy túlsúlyos.Ehhez szakember kell, és minél hamarabb, annál jobb.Az anorexiába könnyen bele is lehet halni, de gondolom te sem akarsz meghalni, ahogy egyik anorexiás sem.
2012. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!