Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges-e Június elsejéig...

Varga Esztíí kérdése:

Lehetséges-e Június elsejéig lefogynom 30 kg ha most 97 kg vagyok? Nem szeretnék nagyon változtatni, csak este 6 után nem eszek a chipset és a pizzát át váltom zöldségre gyümölcsre. +-ban eljárok edzeni.

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék,hogy hogyan lehet hatékonyan lefogyni?!Esetleg valami hatékony fogyasztószer?
2012. ápr. 6. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Szerintem tűzz ki reális célt, pl. 2 hónap alatt -5-6 kg.
2012. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, ha a diéta mellett napi 6 órát edzel a hét minden napján.
2012. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
addigra nem, én most kezdek szálkásítani nyárra kicsivel jóval több izom van rajtam, és kevesebb zsír, 12 hét alatt 12 kg, jah és úgy hogy kellő szakértelmem is van hozzá, fogyasztószeres kérdésedről meg annyit hogy ha így állsz neki akkor esélytelen vagy ezen a téren...bodybuilder.hu/alapismeretek olvasd el tartsad be és jövő nyáron már jó leszel a strandon, vagy b verzió elkeseredetten nekiállsz valami csodamódszernek, csodaszerrel, mozgás nélkül és semmi nem változik max pár hétig
2012. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paránytrilla válasza:

Ha kicsit akarsz csak változtatni, akkor az eredmény is kicsi lesz. A fogyasztószereket felejtsd el, csak ámítás.

Én így állnék neki a helyedben:

- reggeli: teljesértékű gabona (zabpehely, hajdina, köles) + gyümölcs + olajos mag

- ebéd: főtt/sült zsírszegény zöldségféle vagy hüvelyes (borsó, bab, lencse - fontos fehérjeforrás) + egy nagy tál saláta

- vacsora: csak nyers gyümölcs, esetleg saláta tk kenyérrel

Edzés heti 5-6x, kardió és erősítő felváltva, alkalmanként 20-30 perc, később lehet, hogy növelni kell az adagot.

Semmi nasi, semmi cukros lötty, napi 2 liter víz étkezés előtt 20 perccel és utána 2 órával.

Szerintem ez hatékony, működik és egészséges.

2012. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!