Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? UTÁLOM MAGAM.

Mit csináljak? UTÁLOM MAGAM.

Figyelt kérdés
Tegnap elhatároztam, hogy belevágok a fogyókúrába, de persze megint rámjött a falásroham. Minden nap ez megy, pedig fejemben már eldőlt, hogy ez így nem mehet tovább. Tiszta depressziós vagyok a súlyom miatt, nem is megyek emberek közé, csak ha muszáj. Nem bírom, hogy ennyire gyenge vagyok és egyszerűen nem bírok ki egy napot zabálás nélkül.
2012. ápr. 9. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom nem szeretsz mozogni. Kényszerből elmész. Utána van szíved a végigizzadott órát feleslegessé tenni azzal, hogy zabálsz?
2012. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is utállak.
2012. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Most már ketten vagyunk.
2012. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Mi is utálunk téged.:)
2012. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg utálod magad, nem fogsz tudni semmit tenni. Legyél megértő magaddal szemben, és amikor már szeretni is tudod azt amilyen vagy, akkor kérj tanácsot.
2012. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Puszi :)
2012. ápr. 9. 18:17
 7/17 anonim ***** válasza:

levegőváltozásra van szügséged. Nem kell olyan dolgokat csinálnod, amiket nem szeretsz, ne eröltess semmit!

Menj ki a friss levegőre, most hogy ilyen szép az idő, és sétálj nagyokat! Így a közérzeted is jobb lesz, és nem kívánsz majd egészségtelent zabálni. Fokozatosan szoktasd le magad a nagy zabálásokról, nem lehet hirtelen!

2012. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ha arra koncentrálsz, hogy fogyókúra meg no zabálás, akkor úgy jársz mint az egyszeri motoros, aki az oszlopra koncentrál, és ezért nekimegy. Ne a kikerülendőre, hanem az útra koncentrálj. Ja hogy még nincs utad? Találj!!! Ez a legfontosabb! Ha itthon ülnék, én is tuti, hogy 120 lennék. Az tuti! Há' dugig a hűtőnk!:D Ki nem szereti a hasát!?! Az én "utam" hegyi ösvényeken, kerékpárutakon, néha sziklafalakon vezet! De van még annyi dolog... felsorolhatatlan! Lépj ki a mátrixodból! Lépj ki az ajtón, keresd az utad, és meglátod, kitárul a világ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D (Amúgy egy egész napos vagy hetes túra után esik igazán jól egy nagy zabálás! :D És az még egészségtelennek sem mondható!)
2012. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
látod, mindenki utál.
2012. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én is utállak :)

8-as, igazad van...

2012. ápr. 9. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!