Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj lefogynom, hogy sikerül...

Muszáj lefogynom, hogy sikerülhetne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 65 kiló és 167 cm vagyok. Nemigazán tudom, hogy hogy tudnék változtatni az étkezésemen. Általában két barna kenyeres szendvicset eszem (sonka, kevés vaj, zöldség) olyan 4-5 óra körül ebédelek (azt ami itthon van) és már nem vacsorázom. Mit kellene ennem, hogy sikerüljön nyárig 8 kilótól megszabadulnom? Sportként el fogok járni heti 1x futni, heti 1x úszni a többi napon pedig vagy végigcsinálok egy órás kardió edzést vagy pedig szobabickilizem. Szerintetek így sikerülhet?

2012. ápr. 10. 17:54
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Mi az 1 órás kardio? A futás az nem kardio? Inkább járj el heti 5x 1 órát futni és a kaját pedig ne éheztetéssel oldd meg, hanem normálisan táplálkozz. Ezzel csak azért éred el, hogy nem fogsz fogyni semmit, mert a szervezeted átáll takarékosba.
2012. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az is az. Ezt most a torna dvdkre értettem, kicsit elírtam :D Nem tudok minden nap eljárni futni. Nem éhezem, ennyit eszem már évek óta és nem tudom min kéne változtatnom.
2012. ápr. 10. 18:29
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Ha évek óta eszel ilyen pocsékul, akkor már tudod, min kell változtatnod, hogy megint fogyni kezdj. Sikeresen lepusztítottad az izomzatodat, most viszont végre elkezdhetnél zsírból is fogyni...


[link]

2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!