Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális? Hogyan foggyak egy...

Nesquik Duo kérdése:

Normális? Hogyan foggyak egy ici-picit is?

Figyelt kérdés

12-13 éves lány és kb. 160 és 165 cm magas vagyok.

47-50 kiló között ingadozom.Normális ez?

Mondjuk elég magas is vagyok és nincs nagy hasam se,a fenekem se nagy... a combommal viszont nem vagyok elégedett...Tudnátok valami jó tippet hogyan legyen kisseb? Milyen tornával,edzéssel?


2012. ápr. 12. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
tökéletes vagy így , ne kezdjed el ezt a fogyózásos baromságot te is, nincsen neki értelme, főleg ebben a korban amikor még fejlődsz! A fiúk meg a combot sosem nézik hidd el nekem ! :D
2012. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
legalabb 15 kilot kellene fogynod
2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem is ez tök normális és én is hasonló cipőben járok és hidd el ez pont ideális, vannak ilyen kalkulátorok a neten is próbáld ki
2012. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönm:DD ház nemtudom nem 15 kilót akartam fogyni mert igy is kinn picit a bordám ...lehet akkor meg túl csontos leszek..:| azt meg ugysem szeretik max. 1-2 kilót fogyok :D de azért köszönöm

:D

2012. ápr. 12. 17:20
 5/6 anonim válasza:

ülj egy székre, fogodzkodj meg hátul, emeld fel kicsit a lábadat és húzd fel a térdedet. ezt csináld meg naponta 10X.


ha nehezen megy, csak kevebbszer csináld, és minden nap egy kicsit többet

ha túl könnyű, növeld a számot, max 50-ig (fölösleges ugyanabból a gyakorlatból túl sokat csinálni mert később csak állóképességeden javít)

ha unod, keress rá lábemeléses és guggolásos gyakorlatokra

2012. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó tipp:D és megy is rá az a kis zöld kezecske :DD télleg nygaon szépen köszönöm :D
2012. ápr. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!