Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulímiás leszek? Mit tegyek?

Bulímiás leszek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

az utóbbi 2 hétben kb hatszor is meghánytattam magam, mert bűntudatom volt,hogy sokat ettem. (egyébként átlagos testalkatom van 168 cm, 54 kg.)

mostanában elég zűrösen alakulnak a dolgok a magánéletemben, de ezt most nem részletezem.

egész nap alig eszek valamit, csak egy kis salátát és egy csomó kávét,hogy ne aludjak el. de van amikor rámjön az ehetnék és egy csomó kaját bezabálok. utána meg szaladok a wc-re hogy kiadjam magamból...eddig mindegyik után megfogadtam,hogy ilyet nem csinálok többször, de olyan hirtelen jön,és kényszert érzek rá. utána mindig jobban érzem magam.

kezdek félni,hogy beteg leszek. mit csináljak? eddig senkinek nem beszéltem róla. nem is nagyon akarok..



2012. ápr. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem csináld azt h naponta kb 5 ször eszel kicsiket..:) és akkor nem lesz az h bezabálod magad.. nekem is mindig lelkiismeret furdalásom van amúgy miután eszek.. de azért nem kéne hánytatni magad mert töknreteszed a szervezeted :)

többször egyél keveset és nem lesz gond :)

2012. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj el pszihológushoz, sokat segítene .
2012. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már nem leszel. Vagy.


Orvos.

2012. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: megpróbálom..hátha kibírom:)


nem akarok pszichológushoz menni.akkor beszélnem kéne anyával (16 éves vagyok) :S

2012. ápr. 12. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológushoz nem kell szülő.


Mellesleg ezért csinálod, mert vmi gondod van - ez csak egyfajta feszkólevezetés.


Ja, és már bulimiás vagy. Hagyd abba AZONNAL, másképp nem tudsz leállni - én is elég durván bulimiás voltam, de már 3. hete nem hánytattam magam, pedig előtte volt, h naponta 4-5x is.

2012. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok a következményekkel,így tudom hogy rossz és abba akarom hagyni. de egyedül nem megy?
2012. ápr. 12. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hánytasd magad többet, ilyen egyszerű.

Szerintem ez egy jó teszt neked, bizonyítsd be magadnak, hogy erős vagy és nem csinálod többet ezt.

Ha ennyire nem tudod összeszedni magad akkor hogy fogsz majd munkát találni meg ilyenek? Ezzel nem bántani akarlak, csak szeretném, hogy ne csinálj ilyen butaságot, szakíts rá időt, hogy egyél rendesen mert az fontos, tényleg napi ötször kéne. És gondolom tudod, hogy ha rögtön visszaküldöd a kaját akkor abból semmi sem hasznosul.

Egyébként a súlyod alapján inkább vékonynak mondanálak és nem átlagosnak, szóval neked ne legyen bűntudatod ha sokat eszel.

2012. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

azért nem ilyen egyszerű ez, kedves utolsó válaszoló! azóta javult a helyzetem, de még mindig előfordul egyszer kétszer... de ez sose úgy megy, hogy előtte tervezném, csak amikor felfogtam, hogy mennyit ettem, akkor irány a wc.. de akkor nem tudom leállítani magam. de tudom hogy nagyon rossz,amit csinálok, ezért mindig győzködöm magam,hogy ilyen nem lesz több.

2012. máj. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!